Why Secretary Kim? - Why Secretary Kim? konusu
Kore Dizileri

Why Secretary Kim?

Why Secretary Kim? Yine bir ofis dizisi ile birlikteyiz. Sıralama yapacak olursak en çok eğlendiğim ofis dizilerinden biriydi. Yani daha önce söyledim mi bilmiyorum ama ben pek bu konuyu sevmiyorum. Biraz sıkıcı ve aynı hepsi. Ama bunu sevdim. Çok sevimliydi. Başrol de sevdiğim insanların olmasından mıdır nedir sevdim. Tatlı, minnoş bir diziydi. Çok uzatmadan konusuna geçeyim…

Why Secretary Kim? Konusu

What’s Wrong with Secretary Kim gif ile ilgili görsel sonucu
Lee Young-Joon

Lee Young-Joon, başarılı bir iş adamıdır. Öz güveni fazla yüksektir. Yetenekleri dillere destan olmuştur. Çok çalışır ve çok çalıştırır. Uzun süredir yanında çalışan sekreteri bir an da işten ayrılmak istediğini söyler. O da ne yapacağını bilemez ve bu durumu düzeltmeye, onu kaybetmemeye çalışır.

What’s Wrong with Secretary Kim gif ile ilgili görsel sonucu
Kim Mi-Soo

Kim Mi-Soo, çok çalışkan bir sekreterdir. Elinden gelenin en iyisini yapıp kendisini fazlasıyla geliştirmiştir. Ondan iyi bir sekreter daha olamaz. Ama çok çalıştığı için hayatını ertelemekten sıkılmıştır. Bu yüzden uzun süredir çalıştığı patronuna işi bırakmak istediğini söyler. Fakat durum istediği gibi ilerlemez.

What’s Wrong with Secretary Kim gif ile ilgili görsel sonucu
Lee Young-Joon ve Kim Mi-Soo

Tabi anlayacağınız üzere işi bırakmamasını sağlarken aralarında bir yakınlaşma başlar. Aslında dizi de ufak gizemler bulunuyor. Ama sonunu tahmin edemeyeceğiniz büyük çaplı değiller. Ya da büyük sorun teşkil eden gergin bir konusu yok. Dizi böyle tatlı tatlı devam ediyor. Başında da, sonunda da gülüyorsunuz. Özellikle Park Seo-Joon beni bitirdi. Bu kadar mükemmel bir adam olabilir mi? -Olabiliyormuş. 🙂

Why Secretary Kim? Yorumları

Ortalamadan daha iyi bir diziydi diyebilirim. İkisi de çok tatlılardı. Yani daha ne kadar tatlı olduklarını söylemeliyim bilmiyorum. Diziyi az önce bitirdim ve direk yazmaya başladım. Konusunu çok uzatmak istemedim. Çünkü ne olursa olsun basit bir konuya sahip. Çok uzatınca detay vermek gerekiyor. Detaylarda diziyi komple anlatmam demek olur. Kadro anladığınız üzere baya iyiydi. Sadece başrol için değil, diğer oyuncular da çok tatlılardı.

What’s Wrong with Secretary Kim gif ile ilgili görsel sonucu

Eleştirmem gereken bir şey var mı diye düşünüyorum. Ama gerçekten bulamıyorum. Basit bir konuya sahip olsa da dizi kendini izletiyor. Yani böyle rahatlatan, içinizi ısıtan bir dizi. Başta ben diziye başladığımda yeni tanışıyor olmadıkları için tereddüt etmiştim. Nedense ben eskiden beri birbirlerini tanıyan çiftleri izlemeyi pek sevmiyorum. Ne demek istediğimi anladınız mı bilmiyorum. 😀 Şöyle ki mesela baş karakterler boşanmışlar ve tekrardan barışmalarını anlatıyorsa dizi izlemeyi istemiyorum. İnanın nedenini ben de bilmiyorum. Ama böyle garip bir huyum var.

What’s Wrong with Secretary Kim gif ile ilgili görsel sonucu

Neyse sonuç olarak dizi beni başta bir tereddütte soktu ama izlemeyi bırakmadım. Çünkü başrol oyuncularına değer diye düşündüm. Daha sonra diziyi sevdim ve eğlenceli geldi. İzlerken kafamı dağıttı. Uzun süredir düzenli olarak dizi izlemiyorum. Ama her bölüm yüklendiğinde ilk bu diziyi izledim. Yayındayken izlediğim için de aslında işime yaradı. Çok uzattım biliyorum. Daha fazla uzatmadan bir son veriyorum. Bu arada sevdiğim dizi müzik linklerini aşağıya bırakacağım. Dinlemek isterseniz oradan ulaşabilirsiniz. O zaman yayınıma artık bir son veriyorum.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Sevdiğim dizi müzikleri;

Jeong Sewoon – It’s you

Kim Na Young – Because I only see you

Song Yuvin (MYTEEN) – The First Word

Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Park Joon-Hwa
Senarist: Jung Kyung-Yoon (roman), Jung Eun-Young
Yayıncı: tvN
daum: 9.7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir