Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo - Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo konusu
Kore Dizileri

Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo

Yine taze bitmiş güzel bir dizi daha… Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo; eğlenceli, sempatik, romantik gençlik dizisi. Ben severek izledim. Öyle büyük olayların yaşandığı bir dizi değil. Aslında hayatın içinden denilebilir. Yirmili yaşlarda olan gençlerin arasında ki arkadaşlık, aşk ilişkileri, aileleriyle problemleri, mutluluklarını izleyeceğiniz bir dizi. Sıkmayan, keyifle izlenecek bir konusu var.

İlgili resim

Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo Konusu

20’li yaşlarda halterci bir kızın spor akademisinde ki hayatını konu alıyor. Kim Bok-Joo babası eski halterci olduğu için halterci olmuştur. İyi bir halterci olan Kim Bok-Joo babası ve amcasıyla beraber yaşar. Okuldan iki yakın arkadaşı vardır, sürekli onlarla beraberdir. Diğer insanlara karşı sert ve aksi bir görünümü olan Kim Bok-Joo aslında çok kırılgan bir genç kızdır.

İlgili resim

Bir gün karşısına çıkan diyetisyene aşık olur. İlk aşkıyla kendini tanımaya başlar. Fakat çocukluk arkadaşı ile aynı okulda okumaktadırlar. Onunla karşılaşır. Jung Joon-Hyung ise yüzme takımındadır. Jung Joon-Hyung yakışıklı bir genç olmuştur. Zamanla Kim Bok-Joo ile yakın arkadaş olmaya başlar ve aralarında daha sonra romantik bir ilişki başlar.

Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Oh Hyun-Jong
Senarist: Yang Hee-Seung
Bölüm sayısı: 16
Yapım yılı: 2016-2017
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore
Umarım severek izlersiniz, iyi seyirler dilerim…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Yorumlar

  1. […] 12-Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo  […]

  2. […] 12- Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo  […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir