Uncontrollably Fond - uncontrollably fond izle
Kore Dizileri

Uncontrollably Fond

Evet size şimdi çok güzel bir dram dizisi tanıtmaya başlıyorum. İzlediğim en iyi dram dizisiydi. Normalde çok dram dizisi izleyebilen biri değilim. Ama Uncontrollably Fond dizisini büyük bir keyifle izledim. Çok güzel anlatılmış bir aşk hikayesi var karşınızda. Çok duygusal sahneler var evet ama içinizi sıkmayacak kadar güzel ayarlanmış. Dram olmasına rağmen bazı dram dizilerine ya da filmlerine göre acıdan bayılmıyorsunuz. Ben genel olarak çok acıklı sevmediğim için böyle bir yorum yapabilirim. Eğlenceli sahneleri de var elbette. Zaten başrol oyuncuları çok iyi olmuş. Ben Kim Woo-Bin’e hayran olan bir izleyici olarak diziyi baya sevdim. Asla unutmayacağım dizi listeme girmiş bulunmakta.

uncontrollably fond gif ile ilgili görsel sonucu

Uncontrollably Fond Konusu

Konusuna gelecek olursak; Lise yıllarında tanışmış olan bir kadın ve bir adamın arasında geçen aşk hikayesini anlatıyor. Erkek kahramanımız Shin Jun-Yeong annesiyle yaşayan, babasını hiç tanımamış bir genç. Annesi lise yıllarında Shin Jun-Yeong’un avukat olmasını çok istemektedir. Shin Jun-Yeong annesinin dileğini yerine getirmek için çok çalışır ve avukatlık sınavlarına hazırlanmaya başlar. Bu sırada kadın kahramanımız olan No Eul ile karşılaşır. No Eul’un bir erkek kardeşi vardır. Babası ve erkek kardeşi ile beraber yaşayan bu genç kız, en yakın arkadaşının Shin Jun-Yeong’dan çok hoşlandığı için acı çektiğini görür. Sonra Shin Jun-Yeong’un karşısına çıkar ve bu durumla alakalı ona hesap sorar. Bu şekilde tanışan gençler arasında bir sürü bilenmeyen şeyler vardır aslında. Shin Jun-Yeong yakışıklılığıyla dikkat çeken bir gençtir. Daha sonra gelişen olaylarla beraber birbirlerinden kopan bu gençler yıllar sonra bir şekilde tekrar karşılaşırlar. Shin Jun-Yeong avukat olamamış ama çok ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olmuştur. No Eun ise bazı şirketlerin yaptığı usulsüz işleri ortaya çıkartarak para kazanan bir kadın olmuştur. Bir projede yer alması için uğraşılan Shin Jun-Yeong projeyi bir türlü kabul etmez. Bunu duyan No Eun onu ikna edebileceğini söyleyerek bu işi üstlenir. Bu sayede tekrar karşılaşırlar.

İlgili resim

Ama çok büyük bir problem vardır ki dizinin neden dram olduğunu oradan anladığımız, Shin Jun-Yeong ölümcül bir hastalığa yakalanır. Bu durumla birlikte nasıl savaştıklarını, neler hissettiklerini gördüğünüzde çok duygulanacağınızdan eminim. Devamı anlatırsam eğer bütün diziyi anlatmaktan korkuyorum. Bu yüzden umarım izler ve beğenirsiniz.

Ayrıca dizide çalan favori şarkım; New Empire-A little Braver.

İlgili resim

Yönetmen: Park Hyun-Suk
Senarist: Lee Kyoung-Hee
Bölüm sayısı: 20
Yapım yılı: 2015-2016
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Yorumlar

  1. […] 10-Uncontrollably Fond […]

  2. […] güzeldi. Eleştirecek bir şey inanın bulamıyorum. Oyuncular zaten çok iyiydi. Suzy benim Uncontrollably Fond dizisinden sonra sevdiğim oyuncular arasına girdi. Lee Jong-Suk, zaten W dizisinden favorilerim […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir