The Liar and His Lover

İlgili resim

2017’nin güzel dizilerinden biri daha bitti. Bol müzikli romantik bir diziydi. Bu tarz gençlik dizilerini, filmlerini seviyorum. Tabi ne kadar yaşım ilerlemiş olsa da izleyebiliyorum. Ama bu tarz dizileri sevmiyorsanız ve yirmili yaş üzerindeyseniz o zaman size tavsiye edemem. Sevmeyen insanlar sıkılabilir. Bende öyle ölüp bitmedim diziye. Ama çerezlik bir diziydi. Zamanım boşa gitti diyemem. Bu diziye aslında başlama nedenim yayında ki dizileri beklerken sıkılmam oldu. Konusuna baktım sonra evet beklerken iyi gider dedim. Yani diziyi çok kötülemiş gibi oldum sanırım. Ama dizi kötü değil gerçekten. Sadece biraz çocuksu gelebilir sevmeyenler için.

The Liar and His Lover ile ilgili görsel sonucu

Konusuna gelecek olursak, lise öğrencisi bir kızımızın müziğe olan ilgisiyle dizi başlıyor. Büyük annesi ile beraber yaşayan genç kız şarkı söylemeyi çok seviyor. İki çocukluk arkadaşıyla beraber çalıp söylüyorlar. Yarışmalara katılıyorlar. Erkek kahramanımız ise yirmili yaşlarda. Lise yıllarında kurdukları bir grupla beraber sektöre giriş yapıyorlar. Fakat oğlumuz bazı olaylardan dolayı grubun yapımcılığını yapmaya başlıyor. Bir gün sahilde bir şekilde kızla karşılaşıyorlar ve kızdan telefonunu isteyip bir ses kaydı yapıyor. O an aklına gelen şarkıyı söyleyip kaydediyor. Kız tabi o günden sonra çocuğu aramaya başlıyor.

The Liar and His Lover ile ilgili görsel sonucu

Ben kızı pek sevemedim. Çok çocuksu geldi. Gerçi öyle olması daha mantıklı ama bilemiyorum kız pek hoşuma gitmedi. Dizi de aslında en çok sevdiğim grupların hepsinin olduğu sahneler. İki grup beraber oldukları sahneler baya eğlenceliydi. Ben bütün oyuncaları sevdim. Tam bir müzikal gençlik dizisi olmuş. Hatta şunu da ekleyebilirim ki kızın grubundansa çocuğun yapımcılığını yaptığı grubu daha çok sevdim. Tabi bu dizi de aşk üçgenleri yok değil. Ama öyle sorunlu, bir onunla bir bununla durumu yok.

İlgili resim
Crude Play Grubu

Dizi hakkında söyleyebileceğim daha fazla bir şey yok. Sevimli, eğlenceli, bol müzikli bir diziydi. Umarım severek izlersiniz sevgili okur. İyi seyirler dilerim. 🙂

Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Kim Jin-Min
Senarist: Kotomi Aoki (manga), Kim Kyung-Min
Yapımcı: Park Ho-Shik, Jinnie Jin-Hee Choi, Moon Suk-Hwan, Oh Kwang-Hee, Jung Se-Ryung
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.