Yabancı Diziler

Terrace House: Boys & Girls in the City

İlgili resim

Bir farklılık yapıp bir de program eklemek istedim. Bu programı gerçekten çok severek izledim. Yani bu kadar güzel bir şey çıkacağını tahmin etmezdim. Netflix de yayınlanan bir program. Bütün sezonları bitti. 2 sezonlu bir program. Kısa bölümleri sayesinde çerez gibi izleniyor. Hepsinin yaşamları çok hoşuma gitti. Güzel ve yararlı bir program yapmışlar bence. Bizde olanlarla kıyasladığımız zaman anlayabiliriz zaten. Konusundan bahsedeyim hemen…

terrace house ile ilgili görsel sonucu

Programımızda 3 erkek, 3 kız vardır. Bu birbirini tanımayan insanlar aynı evde yaşamaya başlarlar. Lüks, güzel bir ev ve arabaları vardır. Onların hayatlarının evde nasıl geçtiğini, aralarında ki ilişkilerini izleyeceksiniz. Şöyle bir detay vermeliyim ki sürekli evde değiller. Dışarı çıkabiliyorlar, işlerine gidiyorlar, hayatlarına devam ediyorlar. Evden ayrılmak isteyen de istediği zaman evden çıkabiliyor. Programın sonuna kadar kalma zorunluluğu yok. Her çıkan kişinin yerine bir başkası geliyor. Sayıları hep 6 kişi olarak kalıyor. Evde oluşan aşklar, entrikalar, kavgalar, hırslar hepsi gerçek. Senaryosuz bir şekilde ilerliyor. Zaten programın sloganı da bu. İzlerken siz de anlayabilirsiniz. Gerçekçi olması daha da izletiyor. Özellikle bu program baya bir olaylıydı. 2 sezonu da çok eğlenceli geçti bence.

terrace house ile ilgili görsel sonucu

Bir de hem onların hayatlarını izlerken bu insanları da göreceksiniz. Evde geçen olayları yorumluyorlar. Açık konuşayım genelde bu kısımlarda ileri sardım. Aslında izlenebilir yorumları ama nedense bana evde olanları izlemek daha cazip geldi. Sadece böyle çok önemli olaylar olduğunda konu ile alakalı ne demişler diye izledim. Ama gerçekten komikler. Çok komik bir şekilde yorumluyorlar. Yine de dediğim gibi benim açımdan evde geçen olayları izlemek daha eğlenceliydi.

İlgili resim

İzlerken çoğunun hayatına özendim diyebilirim. Japonların çalışkan insanlar olduklarını hepimiz biliyoruzdur. Yani gerçekten asla boş durmuyorlar. İlla bir işle alakalı bir şeyler yapıyorlar. Yani kendi alanları olmasa bile deniyorlar. Part time işler yapıyorlar. Boş duran biri gördüklerinde garipsiyorlar. Yani bence bu güzel bir hayat. Alışkanlıklarının bu şekilde olması çok güzel. Çoğunu gerçekten özenerek izledim. Mimar olan, kendi markasını oluşturan, kahve dükkanında çalışan, sporla uğraşan, bale yapan, model olan yani daha neler neler. İzledikten sonra bende hayatımı bu şekilde devam ettirmeliyim dedim. İnsan ister istemez özeniyor. Bölümleri ben netflix üzerinden izledim. Zaten orjinal netflix dizisi. Telefonunuza, bilgisayarınıza netflixi yükleyerek izleyebilirsiniz. Her ay ücret verilen bir program ama ilk ayı ücretsiz. Üye olup hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Neyse program bu şekilde, daha fazla uzatıp sizi sıkmayacağım. Umarım severek izlersiniz diyor yazımı sonlandırıyorum.

İyi seyirler Sevgili Okur! 🙂

Diğer Terrace House: Aloha State yazım için buraya tıklayabilirsiniz.

Tür: Reality Şov

Bölüm sayısı: 46

Bölüm süresi: 30 dk

Sezon: 2 sezon

Yayıncı: Netflix

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Yorumlar

  1. […] Terrace House yazım için buraya […]

  2. alex77884 says:

    (ufcgzc)N­­­­­­ot ­­­­­­­a ba­­­­­­d article, by the way a lot from – c­­­­­­­­ostari­­careal­­­­­­­es­­­­­­­tate­­­.­info

  3. […] Terrace House yazım için buraya […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir