Terrace House: Aloha State

Terrace House: Aloha State ile ilgili görsel sonucu

Evet bu da bir diğer programımız. Bu seriyi gerçekten sevdim. Bu versiyonu Hawai’de geçiyor. Diğeri Japonya’daydı. Bu program hala bitmedi zaten. Son sezonun yayınlanması için bekliyorum. Diğeri ile arasında bir kıyaslama yapacak olursam diğerini seçerim. Çünkü izlediğim bölümler de çok olay olmadı. Diğeri daha olaylıydı, hareketliydi. Çok kişi geldi gitti vesaire ama burada daha bir durgunluk söz konusu. Diğer yazıma girmemiş olanlar için kısaca nasıl bir program olduğundan bahsedeyim…

İlgili resim

Güzel bir Japon Reality Şov programı izleyeceksiniz. 3 erkek ve 3 kadının bir arada yaşamaya başlamasını konu alıyor. Birbirlerini tanımayan bu insanlar çok lüks bir evde yaşamaya başlıyorlar. Hayatlarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Tek farklı artık Terrace House’da yaşıyorlar. Aralarında geçen aşkları, kavgaları, hayatlarını, işlerini izleyeceksiniz. Hepsi iş hayatlarına, okul hayatlarına devam edebiliyorlar. Kısa bölümleri sayesinde çerezlik bir program.

Terrace House: Aloha State - Official Announcement - Netflix - YouTube

Program eğlenceli anlayacağınız. Ben severek izledim. Bir çok dizi arasında iyi geldi. Bazen sürekli dizi izlemekten bunaldığımda bu tarz şeyler izlemeyi seviyorum. Bölümleri ben netflix üzerinden izledim. Zaten orjinal netflix dizisi. Telefonunuza, bilgisayarınıza netflixi yükleyerek izleyebilirsiniz. Her ay ücret verilen bir program ama ilk ayı ücretsiz. Üye olup hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Anlatacaklarım bu kadar. Umarım severek izlersiniz.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Diğer Terrace House yazım için buraya tıklayabilirsiniz.

Tür: Reality Şov

Bölüm sayısı: 24 bölüm yayınlandı

Bölüm süresi: 30 dk

Sezon: 4

Yayıncı: Netflix

3 Responses

  1. Geri bildirim: Moxie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.