Terius Behind Me - Terius Behind Me konusu
Kore Dizileri

Terius Behind Me

Özlem dolu olduğum birinin dizisi ile sizlerleyim. 🙂 Şöyle söylemeliyim ki Terius Behind Me dizisini ilk final verdiğinde zaten bitirmiştim. Fakat nedense yazmak içimden gelmedi. Büyüsünü bozmamak için belki de bilmiyorum. Yani nasıl desem bilemiyorum. En çok hissettiğim duygu özlemdi. Gerçekten So Ji-Sub’u izlemeyi özlemişim. Bu dizi bittikten sonra hızımı alamayıp eski dizilerini de izledim. O izlediğim diziyi de bundan önce yazmıştım zaten The Master’s Sun. Neyse hemen konuyu anlatmaya başlıyorum.

Terius Behind Me Konusu

Kim Bon, usta bir NIS ajanıdır. Takma adı Terius olan bu ajan çok alanında en iyisidir. Yaptıkları son operasyonda başına kötü olaylar gelir ve kaçak hayatı yaşamaya başlar. Bu sırada da yaşadığı kötü olayların nedenini gizli gizli araştırmaya ve gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır. Fakat işler istediği gibi ilerlemez. O sessiz sedasız evinde tek başına yaşamaya devam ederken karşına iki çocuklu bir kadın çıkar.

terius behind me go ae rin ile ilgili görsel sonucu
Kim Bon ve Go Ae-Rin

Go Ae-Rin, iki çocuklu evli bir kadındır. Bir erkek bir de kız ikiz çocukları vardır. Çok iyi bir annedir ve akıllı bir kadındır. Elinden her iş gelir. Ailesi ile birlikte standart bir hayat yaşamaktadırlar. Bir gün aniden kocasının ölüm haberini alır. Tek başına kalan bu kadın ne yapacağını bilemez ve iş aramaya başlar. Bu sırada çocuklar için bakıcı bulması gerekmektedir. Fakat bu tahmininden daha zor bir durum haline gelir.

Kim Bon bir tesadüf üzerine Go Ae-Rin’in kocasının ölümünün onun araştırdığı kişilerle alakalı olduğunu anlar ve onları korumak için çocukların bakıcılığını yapmaya başlar. Bu şekilde tanışmış olurlar. Zamanla hem çocuklarla hem de Go Ae-Rin ile yakınlaşmaya başlar.

terius behind me ile ilgili görsel sonucu

Diziyi gerçekten çok sevdim. Gerçekten So Ji-Sub gibisi yok. Böyle bir role de inanılmaz yakışmış bence. Çok severek izledim. Yayındayken izlemiş olmama rağmen beni hiç sıkmadı. Heyecanlı bir şekilde izledim her bölümü. Keyifli bir dizi oldu benim için. Tabi diziyle alakalı söylemem gereken bir şeyler var.

Terius Behind Me Yorumları

Öncelikle çocuklarla ilişkisine gerçekten bayıldım. Çok tatlılardı. Aksiyon sahneleri de gayet iyiydi. Ben dizi de bulunan bütün oyuncuları sevdim. Sonlara doğru gerçekten çok şaşırdım. Son bölümlere doğru ister istemez sonunu tahmin edebiliyorsunuz. Hiç beklemediğiniz şeyler de görebilirsiniz tabi. Ben yorumları okuduğumda hainin kim olduğunu kimse tahmin etmemiş. Ben de başlarda onu düşünmemiştim ama sonlara doğru anladım. O yüzden beni çok şaşırtmadı. Ama güzel bir senaryo orası kesin.

Ä°lgili resim

Öyle bol romantik sahneleri yok. Hatta yok denecek kadar az. Beni bu durum pek rahatsız etmedi sadece final bölümünde daha detaylı şeyler görmek isterdim. Final bölümünü çok sevemedim. Fazla uzatılmış gibi geldi. Yine son 5 dakikası güzeldi. Hayır benim diğer yazılarımı okuduysanız biliyorsunuzdur ben final bölümlerini çok seviyorum. Böyle uzun uzun onların mutluluklarını izleyebilirim. Fakat çok kısa verildiği için üzüldüm. Ama bu diziyi sevmeyeceğim anlamına tabi ki gelmiyor.

Ä°lgili resim

Eğlenceli, aksiyonlu bir dizi. Aksiyon sahneleri geldiğinde ”Ah kalbim” diyerek izledim. 🙂 Dizi müzikleri oldukça güzeldi. Hem eğlendim hem de heyecanlandım izlerken. O yüzden umarım siz de benim gibi severek izlersiniz diyor yayınıma bir son veriyorum.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

terius behind me gif ile ilgili görsel sonucu

Sevdiğim şarkılar;

Kim Min Seung – One Day

Gaho  – Heart is Beating Just Like That 

Adı: Terius Behind Me – My Secret Terrius
Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon, Gizem
Yönetmen: Park Sang-Hun
Senarist: Oh Ji-Young
Yapım Şirketi: MBC C&I, Mong-jak-so Co
Yayıncı: MBC
imdb: 8.4
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir