Shopping King Louie - shopping king louie izle
Kore Dizileri

Shopping King Louie

Shopping King Louie, 2016 yılının güzel dizilerinden bir tanesi daha. Aslında biteli çok uzun zaman oldu. Çok tatlı bir diziydi. Kesinlikle iki ana karakterde çok sempatik ve tatlıydılar. Özellikle Louis. Ben sıkılmadan her bölümünde net gülerek izledim. Üzüntülü ağlamalı pek sahne olmadı. Genel de eğlenceli eğlendiren bir dizi. Hem yormadan, hem de sıkmadan güzel bitti.

shopping king louie gif ile ilgili görsel sonucu

Shopping King Louie Konusu

Louis zengin bir ailenin tek erkek çocuğu. Annesi ve babası hayatta olmadığı için büyük annesi onu büyütmüş. Fakat büyük annesi onu yurt dışında büyük bir konakta yaşamaya zorlar. Bir falcı tarafından büyük annesine Louis’e bir zarar geleceği söylenir ve büyük annesi o yüzden Kore’ye dönmesini istemez. Louis alışveriş yapmayı çok sever ve ‘alışveriş kralı’ olarak bilinir. Bir durum yüzünden Kore’ye dönmesi gerekir fakat Kore’ye döndüğünde bir kaza geçirir ve hafızasını unutur. Hiç bir şeyi hatırlayaman Louis, Ko Bok-Sil ile karşılaşır. Ko Bok-Sil küçük bir köyde yaşayan genç bir kadındır. Annesi ve babası yoktur. Büyük annesi ve erkek kardeşiyle beraber yaşar. Büyük annesi vefat edince tek başına kalan Ko Bok-Sil şehirde yaşayan kardeşini bulmaya gider. Bu şekilde Louis ile yolları kesişir ve birbirlerine yardım ederek beraber yaşamaya başlarlar.

Louis ve Ko Bok-Sil arasında başlayan ilişkiyi büyük keyifle izleyeceğinizden eminim. Louis hafızasını hatırlamaya çalışırken, Kim Bok-Sil de kardeşini bulmaya çalışır. Birbirleri arasında başlayan aşkla bir birlerine destek olurlar.

Umarım severek izlersiniz. İyi seyirler Sevgili Okur! 🙂

Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Sang-Yeob
Senarist: Oh Ji-Young
Yapımcı: Kim Sang-Ho, Kim Ho-Joon
Yayıncı: MBC
imdb: 7.8
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir