Kitap

Seni Severken

Karşılıksız Bir Aşka Ömrünüzü Adayabilir Misiniz?

Deniz, kendini bildiğinden beri âşıktı Ateş’e. Tüm geçmişini dolduran ve geleceğin bile silemeyeceği bir aşka emanet etmişti kalbini. Onun için nefes almak demek, Ateş demekti. Ne yıllar vazgeçirebilmişti onu sevdasından, ne de sevdiği adamın başkasına ait olduğunu bilmek… Her geçen gün umudunu yitirse de, kalbinin pusulası hep Ateş’i gösteriyordu. Peki, vazgeçmemek, çok istemek yeter miydi hayallerin gerçek olmasına?

Ateş, mükemmel bir yaşama sahip olduğunu düşünürken yanılmıştı. Hiç beklemediği bir anda hayatının yönü değişmiş, bir yaprak gibi savrulmuştu. Kendine yeni bir düzen kurmaya çalışırken, içinde yanan ve yandıkça daha da büyüyen nefret duygusuyla baş edebilecek miydi?

Kalbinize dokunacak bir aşk hikâyesi okumaya hazır mısınız?

(Tanıtım Bülteninden)

Uzun bir aradan sonra güzel bir kitap ile tekrar buralardayım. Bu bölümü çok boşladım, farkındayım. Ama şöyle söyleyeyim bende aşk romanları bitmez. Dünya üzerinde aşkla alakalı her şeyi okuyabilirim. Bu kitaba başlama sebebim tabi ki yazarı oldu. Şimdi Benimsin kitabından sonra Güneş Demirel benim için vazgeçilmez yazarlar arasına girdi. Gerçekten okurken fazlasıyla yaşatıyor. Benim için yazar Türk olduğunda nedense kitap daha güzel geliyor. Çünkü çok bizden oluyor. Gerçek bir hikaye hissi yaratıyor. Bunu tabi en çok Şimdi Benimsin‘de hissettim.

Kitabın konusu zaten tanıtım bülteninden baya ortaya çıkıyor. O yüzden ben de detay vermek istemiyorum. Ama çok güzel bir aşk okuyacaksınız. Böyle içinize sine sine… O kadar güzel bir his bırakıyor ki anlatamam. Belki klasik bir Türk aşk romanı gibi gelebilir konusu. Ama bence çok bizden çok samimiydi. Ben okurken aşk ile doldum. Bu arada eğer bu kitabı okursanız sonrasında da Sensiz Asla kitabını okumanızı öneririm. Çünkü bu kitabın devamı gibi. Ben ikisini aldım art arda okudum. Şans eseri ilk bu kitabı okumuşum. Sensiz Asla kitabına başladıktan sonra çok mutlu olmuştum. Bende bıraktığı hissin devamı olacağı için. Tabi farklı konular barındırıyor.

Daha fazla bir şey söyleyip sizleri etkilemek istemem. Umarım sizlerde benim gibi severek okursunuz diyor yayına bir son veriyorum.

İyi okumalar dilerim Sevgili Okur! 🙂

Editör: Nilüfer Savaşer Nişli

Kapak Tasarım: Alla Özabat

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 448

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir