Search: www - Search: www kore dizisi
Kore Dizileri

Search: WWW

Search: WWW dizisi ile merhaba! Bu dizi bana düşününce çok eski gelmemişti. Ama şimdi baktım da 2019 gösterim yılına sahip. Ben de 2019 yılında izlemiştim. O kadar uzun zaman geçmiş olması çok ilginç geldi. Search: WWW kadınların seveceği türden bir konuya sahip. Yalan söylemeyeceğim, öyle çok hatırlamıyorum. Dizide farkettiğim detaylar varsa da şu an onlar aklıma gelmiyor. Ama ben de bu zamana kadar bıraktığı hislerden bahsetmek isterim. Şimdi kısaca konusuna geçip, diziyi beraber inceleyelim.

Search: WWW Konusu

Search: WWW konusu genel kadınların uğradığı cinsiyet ayrımcılığını ele alıyor. Böyle bir dünyada yaşıyor olsak bile kadınların buna aldırış etmeden kendilerini göstermesini izliyorsunuz. Son derece zeki ve başarılı üç kadının hayatını konu alıyor. Hepsinin hayat amacı bir anne veya eş olmak değil bir birey olarak kendilerini kanıtlamak. 

Search: www - Search: www Lim Soo-Jung
Search: www – Bae Ta-Mi (Lim Soo-Jung)

Bae Ta-Mi karakterini Lim Soo-Jung canlandırmaktadır. Bae Ta-Mi güçlü bir teknoloji şirketinde çalışmaktadır. Sektör içerisinde en güçlü portal sisteminden birine sahiptir. Bu portal sitesinin yöneticisi olarak Bae Ta-Mi çalışmaktadır. Her zaman işinde hırslı olması ile en iyi şekilde çalışmak için gayret göstermektedir. 30’lu yaşlarının sonlarına gelmiş genç bir kadındır. Başarılı ve kendine güvenen bir iş kadını olması ile insanlar da onu sevmektedir. Kişisel hayatında ise oldukça fedakar ve anlayışlı biridir. 

Search: www - Search: www Jang Ki-Yong
Search: www – Park Mo-Gun (Jang Ki-Yong)

Park Mo-Gun karakterini ise Jang Ki-Yong canlandırmaktadır. 20’li yaşlarında olan genç ve yetenekli bir bestecidir. Teknoloji çağına uygun bir şirkette CEO olarak çalışmaktadır. Bu şirket video oyunu gibi uygulamalara müzikler bestelemektedir. Sakin ve sevimli bir karakteri vardır. İşi konusunda hassas ve titiz biridir. Bir gün Bae Ta-Mi ile tanışırlar ve ondan çok etkilenir.  

Search: www - Search: www Lee Da-Hee
Search: www – Cha Hyun / Scarlett (Lee Da-Hee)

Cha Hyun karakterini de Lee Da-Hee canlandırmaktadır. Cha Hyun, hırslı ve yetenekli genç bir kadındır. Bae Ta-Mi’nin çalıştığı yerin rakibi olan şirkette çalışmaktadır. Orada yöneticilik vardır. Sinirli yapısı yapısı ile insanlarla iletişimi farklıdır. Eski bir judo sporcusu olması ile dikkat çeker. Farklı dizileri izlemeyi çok sever. Özellikle tes köşe bir son varsa tam onluk dizilerdir. Sosyal hayatında çok iyi değildir. Eski ilişkisinde aldatıldığı için artık yeni bir ilişkiye girmeyi istemez. Bu durum ondan travma olmuştur. Güven problemi olan genç, güzel ve hırslı bir kadındır.

Search: WWW Yorumları

Search: WWW dizisi bence oldukça güzeldi. Genel olarak güçlü kadın rolleri benim hoşuma gidiyor. Bir şirkette yönetici olan hırslı ve adaletli kadınların hayatlarını izlemek hoşuma gidiyor. O yüzden severek izlediğim bir dizi oldu. Özellikle Scarlett karakterini çok sevdim. Asi ve bir tık sinirli olması tatlıydı. Lee Da-Hee role çok güzel olmuş. İki rakip firmanın yöneticilerinin birbirleri ile savaşları da güzeldi. Bir de en önemlisi dizi müzikleri çok güzeldi. Hala dinledim şarkıları var. Aşağıya linklerini ekleyeceğim, oradan hemen dinleyebilirsiniz. 

Search: www - Search: www kore

Lim Soo-Jung oyunculuğunu da çok beğenirim. Hem çok sevimli hem de güçlü kadın rolü için oldukça iyiydi. Chicago Typewriter dizisinden sonra sevmemek elde değildi. Ondan sonrada zaten bu dizi yayınlandı. İkisinde de çok sevdim.  Jang Ki-Yong da sevdiğim oyunculardan biridir. Çok dizide izledim ama başrol olarak izlediğim ikinci dizisiydi. İlk başrol olarak Come and Huge me dizisinde izlemiştim. Ondan önce de Go Back Couple dizisinde görmüştüm. Orada da çok sevdim. Sonrasında başrol olduğu dizileri de görmek istemiştim. Genel olarak hepsinde iyiydi.

Search: www - Search: www k drama

Search: WWW dizisi izlemesi keyifli ve akıcı bir konusu var. İşteki rekabetlerini izlemek de hoşuma gitti. Bir de bu tür iş konuları benim daha çok ilgimi çekiyor. Dijital pazarlama sektörü içerisinde çalıştığım için işimle alakalı konuları varsa genel olarak daha çok seviyorum. Konusu da baya akıcı ama gerçekten. Romantikliği de öyle çok konu olarak ele almaması hoşuma gitti. Konusunun dışında bırakılması bence çok daha iyiydi. Asıl konusu aşk olmaması daha güzel hale getirmiş.

Search: www - Search: www romantik kore dizi

Tabi Lim Soo-Jung ve Jang Ki-Yong sahneleri güzel buldum. İzlemesi güzeldi ve birbirlerine yakışmışlardır. Tatlı tatlı birbirlerine yakınlaşmaları falan hoşuma gitti. Ama başta da dediğim gibi en çok Lee Da-Hee’yi sevdim. Kendi kendine kavgaları, insanlarla olan sinirli konuşması çok tatlıydı. Farklı karakterler benim ilgimi daha çok çekiyor. Lee Da-Hee de farklı bir karakter olarak kendini sevdirdi. 

Search: WWW dizisi ile alakalı daha fazla söyleyecek bir şeyim yok maalesef. Genel olarak 2019 yılından kalan dizi ile alakalı görüşlerim bunlardı. Ben severek izledim. Umarım siz de severek izlemişsinizdir veya izlersiniz diyor, yayına bir son veriyorum

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Tüm dizi müzikleri listesi için tıklayın. 🤘🏻

Tür: Romantik

Yönetmen: Jung Ji-Hyun, Kwon Young-Il

Senarist: Kwon Eun-Sol

Yapımcı Şirket: Hwa&Dam Pictures, Studio Dragon

Yayıncı: tvN

imdb: 7.6

Bölüm Sayısı: 16

Gösterim Yılı: 2019

Dili: Korece

Ülke: Güney Kore

En sevdiğim dizi müziği bu şarkı oldu! 🙂

Search: WWW Fragmanlar

Search: WWW 1. Fragman

Search: WWW 2. Fragman

Search: WWW 3. Fragman

Search: WWW 4. Fragman

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir