Rich Man - Rich Man kore
Kore Dizileri

Rich Man

Rich Man, taze bitmiş bir dizi ile karşınızdayım. 🙂 İlk önce okuduğum yorumlar nedeniyle başrol oyuncusu olan Suho’nun kim olduğunu kavradım. Dizileri izliyorum ama k-pop ile aram pek yok. Dizi şarkıları dışında dinlediğim çok az şarkıları var. O yüzden bu konu hakkında bir şey diyemiyorum. Neyse konumuz burada dizi zaten. O yüzden ben hemen dizi konusundan bahsedip, yorumlara geçeyim…

Rich Man Konusu

Ä°lgili resim
Lee Yoo-Chan

Lee Yoo-Chan, başarılı bir CEO’dur. Zekası ile ün salmış biridir. Ortağı ile beraber kurdukları şirkette çalışmaktadırlar. Bilişim teknolojileriyle alakalı bir firmadır. Başarılı olmak için çok çalışmaktadır. Hırslı birisidir. Ama biraz vurdum duymaz ve her istediğini yapan bir tiptir. Aynı zamanda da sert bir patrondur. Yaşadığı kötü biten bir aşk deneyiminden sonra kendini iyice işe vermiştir.

Ä°lgili resim
Kim Bo-Ra

Kim Bo-Ra, çok çalışkan biridir. Jeju Ada’sında büyümüştür. Ailesi tarafından çok sevilen biridir. Seul’e üniversite için yerleşir. Sürekli iş başvurusu yapar ama bir türlü bir işe kabul edilmez. Ezber yeteneği çok iyidir. Bir kere okuduğunu bir daha unutmaz. Ailesinin gurur duyduğu bir evlattır. Sonunda Lee Yoo-Chan’ın şirketine iş başvurusu yapar. Bir şekilde işe girer ve hikaye zaten tam olarak orada başlar.

Rich Man Yorumları

Dizi hakkında söyleyeceğim şeyler elbete var. İlk başta söylemeden geçemeyeceğim dizi müziklerini çok sevdim. Aşağıya onları da bırakacağım. Neyse, bence dizi kötü değildi. Ben gayet severek izledim. Ama çoğu gördüğüm yorumlarda dizinin beğenilmediğini ve sırf Suho için izlediklerini fark ettim. Ben Suho’dan çok Ha Yeon-Soo’yu daha çok sevdim. Bir kere çok sevimli bir tipi var. İnsan ister istemez seviyor. Yani en azından benim için öyle. Tabi ki dizi efsane güzeldi diyemem. Ama klasik bir ofis dizisi tadı da vermedi. Şimdi haklarını yiyemem. Çünkü ben o klasik ofis dizilerini pek sevemiyorum. Ama bu hoşuma gitti. Ufak gizemli şeyler, küçük hesaplaşmalar vesaire izledik. Böyle her şey tatlı tatlı yaşandı. Ben her bölüm geldiğinde sevinerek açıp izledim.

rich man poor woman suho gif ile ilgili görsel sonucu

Benim için güzel bir dizi oldu yani. Tatlı bir diziydi. Yormayan dizilerden. Öyle büyük heyecanlar yok dizide. Ama söyleyeceğim kötü şey şu olacak, kavuşmaları çok uzun sürdü. Yani bu kadar uzatmanın alemi var mıydı bilemiyorum. Gerçi daha erken kavuşsalardı nasıl olurdu onu da kestiremiyorum. Neyse arkadaşlar, benim için dizi anlayacağınız üzere iyiydi. Daha fazla söylenecek iyi veya kötü bir şey aklıma gelmiyor. Çok da uzatmadan yayını bitireyim. Umarım sizlerde benim gibi severek izlersiniz diyor, yazıma bir son veriyorum.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Sevdiğim şarkıları;

CHEEZE – Hard for me

Nam Taehyun – Real Love

Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Min Doo-Sik
Senarist: Hwang Jo-Yoon, Park Jung-Ye
Yapım Şirketi: iHQ
Yayıncı: MBN, Dramax
daum: 8.0
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Yorumlar

  1. Şifanur says:

    Selam 🙂 sürekli sayfana geliyordum güncelleme yapmadığını görünce nerelerdesin merak ettim.. Yeni dizi önermene sevindim bu aralar bende çok izleyemesem de not alıyorum.. Arada çerezlik birşey izlemek istediğimde bu diziyi izlerim artık. Önerin için teşekkürler yeni postlarda görüşmek üzere 🙂

  2. […] olan kızı çok severim. İlk defa Rich Man‘de izlemiştim. Orada çok sevmiştim. Bu dizide oynadığını görünce de çok sevindim. […]

  3. Merhaba sizi yeni keşfettim bu yüzden artık takipteyim. Bu dizinin Japon versiyonuda var. Hatta oradan uyarlama diye biliyorum.
    Rich man poor woman. İlgilenenlere duyurulur. 😉

    1. Merhaba, çok teşekkür ederim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir