Radio Romance - Radio Romance konusu
Kore Dizileri

Radio Romance

Taze bitmiş Radio Romance dizimiz daha. Güncel dizileri yazmayı daha çok seviyorum. Çünkü çoğumuz dizilerin bitmesini bekliyor. Bittikten sonra başlamak daha mantıklı tabi. Bölüm bekleme derdi olmuyor. Ama ben sizin yerinize bekleyip o diziler bittiği gibi yazıyorum ki başlamadan nasıl bir dizi olduğunu size detaylı anlatabileyim. 🙂 Bu yayın çok uzun olmayacak diye düşünüyorum. Bakalım…

Radio Romance Konusu

radio romance gif ile ilgili görsel sonucu
Ji Soo-Ho

Ji Soo-Ho, ünlü bir yıldızdır. Ülkeyi sallayan yakışıklılığı ile dillere nam salmış genç adamdır. Oyunculuğu çok iyidir ve büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Çocukluğundan beri oyunculuk yapmaktadır. Ailesinin başında olduğu şirket ile birlikte çalışmaktadır. En iyi projelerde oynar. Ama soğuk bir yapısı vardır. İnsanlarla pek iyi anlaşamaz.

radio romance gif ile ilgili görsel sonucu
Song Geu-Rim

Song Geu-Rim, sevimli bir genç kadındır. Çocukluğundan beri hayalini kurduğu radyoda çalışmaya başlar. Yardımcı yazardır. Güzel senaryolar çıkarmak için çok uğraşır. Radyoda DJ’ler ile en iyi o anlaşır. Onları düzene sokabilen tek kişi olabilir. Her sorun çıktığını sorunu halledebilen kişi odur. Fakat baş yazar olmak için çok çalışması gerekmektedir. Onun tek istediği yazdığı senaryoları radyodan duyurabilmektir.

radio romance gif ile ilgili görsel sonucu
Song Geu-Rim ve Lee Kang

Lee Kang, başarılı bir adamdır. En iyi radyo programları onun elinden çıkmıştır. Yönetmenliği dillere destandır. Fakat kendisi biraz delidir. Kafasının dikine gider ve bazen işleri zorlaştırabilir. Radyoya uzun bir ara verir ve bir gün tekrar çıkagelir. Yeni bir program yapmaya hazırlanır ve tabi ki yeni bir takım kurar. Song Geu-Rim ile çalışmaya başlarlar fakat DJ konusu meçhuldür. Lee Kang, Song Geu-Rim’den ünlü star Ji Soo-Ho’yu DJ olmaya ikna etmesini ister. İkna gücü kuvvetli olan Song Geu-Rim bu işin içinden başarılı ile çıkar.

radio romance gif ile ilgili görsel sonucu
Song Geu-Rim ve Ji Soo-Ho

Zor uğraşlar sonunda Ji Soo-Ho DJ olmaya karar verir. Hep beraber Radio Romance adlı radyo programını yapmaya başlarlar. Tabi Song Geu-Rim ve Ji Soo-Ho zaman geçtikçe yakınlaşırlar ve aralarında romantik bir ilişki başlar.

Radio Romance Yorumları

Şimdi yorumuma gelecek olursak, ben bu ikiliyi seviyorum. Yani ayrı ayrı seviyorum. İkisinin kimyasının çok uymadığını hissettim. Romantik o sahneler bana geçmedi. Duyguyu alamadım yani. Ama seven sevmiştir bir şey diyemem. Bir de dizi çok olaysızdı ve sakindi. Yani bence 16 bölüm çok bile. Dümdüz ilerleyen bir konusu var. Başı neyse sonu da oymuş gibiydi. Bilemiyorum bende pek bir etki bırakmadı bu dizi. Kötü desem değil, iyi desem değil, standart ve düz bir diziydi. Anlaşılması kolay bir dizi aynı zamanda. Dediğim gibi ilk bölümü izleyip son bölümde ne olacağını anlayabilirsiniz. Hiç bir heyecanı yoktu. Dizi beni pek açmadı anlayacağınız. İzlemek, izlememek size kalmış ama bana sorarsanız izlemeseniz de olur.

radio romance gif ile ilgili görsel sonucu

İyi bir şey söyleyecek olursam da insana radyo sevgisini aşılıyor. Açıp radyo dinlemek isteyebilirsiniz. En azından o duygu bana geçti. Ama dediğim gibi izlemek veya izlememek size kalmış. Ben büyük umutlarla başlamıştım ama benim için hüsran oldu. Umarım siz beğenirsiniz diyor ve yayınıma bir son veriyorum.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Shin-Il
Senarist: Jeon Yu-Ri
Yayıncı: KBS2
daum: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir