Radiant Office

Radiant Office ile ilgili görsel sonucu

Yeni bitmiş tazecik bir dizi daha karşınızda. Bu dizi de hayatta yaşadığımız bir çok şeyin örneğini göreceksiniz. Çok hayattan bir dizi. İş hayatlarının koşulları, iş bulmanın sıkıntılarını birebir anlatıyor dizimiz. Ben sevdim. Sıkılmadım izlerken. Ama öyle çok süperdi, şöyle güzeldi, böyle iyiydi diyemeyeceğim. Çerezlik bir dizi. Büyük beklentileriniz olmasın.

Radiant Office ile ilgili görsel sonucu
Do Ki-Taek – Eun Ho-Won – Jang Kang-Ho

Konusundan bahsedecek olursam, dizi de başrol oyuncusu şuydu ya da şunlardı diyemiyorum. Bence başrol karakterleri Eun Ho-Won, Do Ki-Taek, Jang Kang-Ho idi. Çünkü dizi bu üç arkadaşın hayatını anlatıyor. Üçü de işsiz olan bu arkadaşlar aynı gün intihar etmeye kalkarlar. Hastanede uyandıktan sonra birbirlerini fark ederler ve birlikte hastane parasını ödememek için gizlice kaçarlar. Çünkü hastane masraflarını karşılayacak paraları yoktur. Hep beraber köprüye gidip atlamayı planlarlar. Fakat işler istedikleri gibi gitmez. Hayatlarının bu kısmında üçünün de yolları birbirleriyle kesişmiştir. Bu şekilde tanışarak yakın arkadaş olurlar. Daha sonra bir mobilya şirketine üçü birden işe alınırlar. Ama 3 aylık geçici eleman olarak çalışmaya başlarlar.

Radiant Office ile ilgili görsel sonucu

Dizi bu iç arkadaşın iş bulma hikayelerini, iş hayatlarında ki zorluklarını anlatıyor. İçerisinde ufacık aşk kırıntıları da var. Ama romantik bir diziydi diyemem. Ben dediğim gibi sıkılmadan izledim. Yayındayken başlamış olmama rağmen sıkılmadım beklemekten. Hatta izlerken canım bir ofiste çalışmak istedi. Böyle hoşuma gitmedi değil. Ofis hayatı yaşayabilirim bu diziden sonra.

Radiant Office ile ilgili görsel sonucu

Umarım severek izlersiniz sevgili Okur 🙂

Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Jung Ji-In
Senarist: Jung Hwe-Hyun
Yapımcı: Han Hee, Yoo Hyun-Joong
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

2 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.