Oh My Venus - Oh My Venus oyuncuları
Kore Dizileri

Oh My Venus

Oh My Venus, romantikliğin ve komedinin dibine vuran hem çok hayattan hem de bir o kadar hayal dünyamızdan bir şeyler bulabileceğimiz bir dizi. Bir kadının istediği her şeyi başarabileceğini gördüğümüz, aslında hayalini kurduğumuz şeylerin yaşanabilir olduğunu bize kanıtlıyor. İzlerken bitmesini istemeseniz de tam tadında bitiyor. Çok çok sevdiğim diziler arasında kesinlikle. İzlerken çok eğlendim, siz de eğer romantik komedi izlemeyi seviyorsanız bu dizi tam size göre. Sadece gülmedim tabi. Dibine kadar da ağladım aynı zamanda. Hem güldürüp hem ağlattı anlayacağınız.oh my venus gif ile ilgili görsel sonucu

Oh My Venus Konusu

Konusuna gelirsek zengin bir ailenin oğlu olan Kim Young Ho kendini spor alanında geliştirmiş ve ünlü bir antrenör olmuştur. Amerika’da yaşayan bu zengin adam Kore’ye dönmek zorunda kalır.
Bir gün diğer ana karakter olan Kang Joo-Eun ile karşılaşır. Kang Joo-Eun lise yıllarında güzelliği ile ön planda olan bir genç kızken daha sonra kilo almaya başlar. İyi bir avukat olan Kang Joo-Eun bir avukatlık bürosunda çalışmaktadır. Lise yıllarında tanıştığı erkek arkadaşının ondan ayrılması sonucu hayatı tepe taklak olur. Daha sonra Kim Young Ho’dan zayıflaması için destek alır. Bu şekilde aralarında tutkulu bir aşk başlar.
Birbirlerinin yaralarını nasıl onardıklarını izleyeceğiniz bu dizide hem çok gülüp hem de bazen duygusal anlar yaşayacaksınız.

Yönetmen: Kim Hyung-Su
Senarist:Kim Eun-Ji
Bölüm sayısı: 16
Yapım yılı: 2015
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Umarım severek izlersiniz, iyi seyirler dilerim!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Yorumlar

  1. […] 13- Oh My Venüs […]

  2. […] Bu dizide öyle olunca izlemesi benim için çok daha keyifli oldu. Shin Min-A zaten Oh My Venus dizisinden beri favorilerim arasında yer alıyor. Bu arada dizi, Mr. Hong isimli bir Kore […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir