Moorim School - moorim school izle
Kore Dizileri

Moorim School

Evet karşınızda güzel bir gençlik dizisi. Moorim School yorumlarını okuduğumda fark ettim ki çoğu kişi beğenerek izlemiş. Madem öyle bende yazayım dedim. Diziyi uzun zaman önce görmüştüm. Konusunu, yorumlarını okudum ama izlememiştim. Ertelediğim dizilerden biriydi. İzlemeye başladım, başlarda gerçekten arkadaşlık ilişkileri falan çok hoşuma gitti. Okulun enteresanlığı falan dikkatimi çekti. Sardım diziye öylece. Ama şöyle söylemeliyim ki dizinin 10. bölümünden sonra çok sıkılmaya başladım. Yani bana konu fazla uzatılmış gibi geldi. Dizinin senaryosu asla kötü değil ama dediğim gibi sıkılmadım diyemem. Bazı yerleri ilerleterek izledim. Ama aklımda şöyle düşüncelerde geçmedi diyemem “keşke böyle bir okul olsa da gitsek” dedim yani. Neyse bence klasik gençlik dizilerine nazaran çok iyi bir senaryosu vardı. Romantik sahneleri çok fazla aramayın. Çok romantik sahne yok dizide. Daha çok dizi arkadaşlığın önemini anlatıyor.

moorim school ile ilgili görsel sonucu
Wang Chi-Ang, Sim Soon-Duk, Yoon Shi-Woo, Hwang Sun-A

Moorim School Konusu

Moorim School konusu ise, diğer okullardan çok farklı olan bu okulda yaşanan olayları ele alıyor. Okula herkes kabul edilmiyor. Seçilen öğrenciler okula başlıyorlar. Bu okul dövüş sanatlarını öğretmek dışında hayatla alakalı her şeyi bir şekilde öğretmeye yönelik. Hepsi birbirinden farklı hayatları olan bu öğrenciler, okul sayesinde arkadaşlığın ve ailenin ne demek olduğunu anlıyorlar.

Dizi de aynı zamanda bir aşk üçgeni de göreceksiniz. Aşk olmadan olmaz tabi bir gençlik dizisi. Güzel aşklar görüp keyiflene bileceksiniz.

Umarım severek izlersiniz, iyi seyirler dilerim…

moorim school gif ile ilgili görsel sonucu

Tür: Romantik, Gizem, Gençlik, Aksiyon, Fantastik
Yönetmen: Lee So-Yeon
Senarist: Kim Hyun-Hee
Yapımcı: Kim Hyung-Il, Yun Jae-Hyuk, Kang Min-Kyung
Bölüm sayısı: 16
Yapım yılı: 2015-2016
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir