Man X Man - Man X Man Konusu
Kore Dizileri

Man X Man

Yeni biten bir dizi daha. Man X Man ile baya alakalı kötü yorum okudum. Ama nedenini anlamadım. Yani ben sevdim akışı falan gayet iyiydi. Tatlı bir aksiyon dizisiydi. Sevilmeme nedenini pek anlamadım yani. Sadece belki başka bir kadın olabilirdi. Onun dışında güzel bir diziydi.

Man X Man Konusu

Konusuna gelince; Kim Sul-Woo gizli bir ajandır. Kimse kim olduğunu ve kime çalıştığını bilmez. Sürekli farklı görevlerde kimliği değişir. Bir gün Kore’ye gelir. Kore’de başka bir görev alır. Bu görevi yapabilmesi için hem gizlenmesi hem de bilgi toplaması gerekir. O yüzden ülkenin ünlü oyuncularından biri olan Yeo Woon-Gwang’ın koruması olarak işe başlar.

Daha sonra görev icabı Yeo Woon-Gwang’ın menajeri Cha Do-Ha ile yakınlaşmaya başlar. Tabi bu taktik zamanla aşka dönüşür ve ikisi yakınlaşmaya başlar. Tabi tatlı bir aksiyon var ama komik de aynı zamanda dizi. Bilmiyorum ben her hafta bölümlerini kaçırmadan izledim. Biraz geç başlamıştım dizi yokluğuma denk gelmişti. Ama sonradan son bölüme kadar rahat rahat izledim ve sevdim.

Aslında Park Hae-Jin’i pek sevmem. Neden bilmiyorum ama Cheese in the trap dizisinde ben sevememiştim. Orda hep ikinci adamın olmasını istemiştim. Ama bu dizide hoşuma gitti. Sadece Kim Min-Jung yerine başka biri mi olsaydı onu düşünüyorum. Aslında tipleri çok benziyor. Bazı mimikleri aynı bile geldi bana. Yüz hatları birbirlerine benzediği için olabilir.

Sonuç olarak dizi kesinlikle çok iyi inanılmaz iyi diyemem. Ama asla kötü değil. Bir çok diziden daha iyi hatta. Aksiyon dizilerini seviyorum. Ama bu böyle fazla aksiyon değil. Yani tatlı aksiyon. Olaylar da çok akıcı. O yüzden sıkmıyor. Sadece sonu beni tatmin etmedi. O da aynı zamanda romantik bir dizi olduğu için. Böyle sanki 2. sezon olur mu acaba diye düşündürdü bana. Ama tabi bu konuda bir bilgim yok. Dizi hakkında söyleyebileceğim başka bir şey yok. Umarım severek izlersiniz diyorum.

İyi seyirler!

İlgili resim

Tür: Aksiyon, Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Chang-Min
Senarist: Kim Won-Suk
Yapımcı: Ham Young-Hoon, Park Jun-Seo, Hwang Ji-Seon
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. dizigunlugum says:

    Demek ki benim gibi düşünen biri var 🙂 ben teşekkür ederim okuduğun için 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir