Kimliksiz

kimliksiz kitap ile ilgili görsel sonucu

“Seni sevmekten nasıl vazgeçebilirim ki? Ben geçsem bile kalbim vazgeçmez…”

Deryal Yiğit, nam-ı diğer Kimliksiz… Kirli geçmişiyle, acımasızlığıyla, kadınlara değer vermeyişiyle bilinen karanlık bir adam… Garip takıntıları ve sadece kendine sakladığı sırlarıyla kendi çöplüğünden yarattığı krallığında hükümdarlığını süren Deryal’in hayatına Burcu bomba gibi düşmüştü.

Burcu, Deryal’in yeni takıntısı mı, yoksa hayatının yörüngesini tamamen değiştirebilecek olan tek kadın mıydı? Sırları ve çözemediği sorunlarıyla Deryal’in hayatına girmek zorunda kalan Burcu, omuzlarına binen tonlarca yükün arasında aşkı kaldırabilecek miydi?

Evet hazırsak başlıyorum. Benim buraya yazacağım her kitabın bende ayrı bir yeri olacak. Size tavsiye ediyorsam eğer kesinlikle okumalısınız. Tabi eğer aşk romanı okumayı seviyorsanız.

Selvi Atıcı’nın okuduğum ilk kitabı. Bir gün raflarda kitap ararken karşıma çıktı. Kitabın arkasını okuduğum anda benim bunu almam lazım dedim. Hemen okumaya başladım ve hemen bitti. Bu tarz kitaplarda kendimi durdurmadan hemen okuyup bitiriyorum. Bazılarımız tadını çıkararak okumayı sever kabul ama bence tadı bekleyerek çıkmıyor. Meraktan kendimi yediğim dakikalara girmeye hiç gerek yok. Neyse uzatmayayım.

İçinde aşk olan her şeyi okuyup, izleyip, dinleyen biri olarak söylüyorum, hala okumadıysanız koşun bu kitabı alın. Emin olun tek bir sayfasından bile sıkılmayacaksınız. Bir adam nasıl böyle sevebilir. Gerçekte böyle adamlar var mı meçhul. Ama okuması çok güzel. Sizde benim gibi okurken yaşayan bir tipseniz, güzel bir aşk yaşayacaksınız. Selvi Atıcı’nın yazdığı her kitap harika. Ama içlerinde en iyisi bence Kimliksiz.

Kaya gibi sert, karanlık işlerinden içinden bir adamın hem ne kadar korkusuz hem de ne kadar korkak olduğunu göreceksiniz. Kimliksiz nam-ı diğer Deryal… Onun Burcu’suna karşı olan en saf duygularını okurken içiniz titreyecek. Her olay çok güzel detaylandırılarak yazılmış. Bence Türk yazarlarının kitaplarını okurken bunu daha fazla fark ediyoruz. Çünkü bizden olan şeyleri okumak, hayattan şeyleri okumak daha da gerçekçi kılıyor.

Başka diyecek söz yok bence. Konusunu açık açık yazamam. Güzel romanımızın tadı kaçmasın. Şimdi eğer hala bu kitabı okumadıysan koşarak git, al ve oku derim.

İyi okumalar, umarım benim gibi sende Kimliksiz’i seversin Sevgili Okur! 🙂

Yazar: Selvi Atıcı

Sayfa Sayısı: 520

Baskı Yılı: 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.