Jugglers - Jugglers kore dizisi
Kore Dizileri

Jugglers

Jugglers, klasik ofis dizileri konusunda olan romantik komedi ile sizlerleyim. Diğerlerinden bir farkı var mı diyeceksiniz, aslında yok. Öyle değişik olay örgüleri falan görmeyeceksiniz. Klasik bir konu ama izletiyor. Eğer bu tarz diziler seviyorsanız önerebilirim. Şimdi hemen konusundan bahsedelim…

Jugglers Konusu

jugglers gif ile ilgili görsel sonucu
Nam Chi-Won

Nam Chi-Won, sert bir kişiliğe sahiptir. Şirkette çalışanlar kendisinden oldukça çekinir. Yaptığı işin en iyisi olmasını ister. Asistanı olmadığı için çalışanları fazlasıyla zorlanıyorlardır. Bir gün ona şirket asistan gönderir. Ama o asistan istememektedir.

jugglers gif ile ilgili görsel sonucu
Jwa Yoon-Yi ve Nam Chi-Won

Jwa Yoon-Yi, bir asistan olarak çok iyi çalışmaktadır. Örnek gösterilenlerden biridir. Fakat başına bazı olaylar gelir ve patronundan ayrılmak zorunda kalır. Onu başka bir departmana gönderirler ve yeni patronu ile anlaşmakta zorlanır. Patronu yani Nam Chi-Won zor bir karaktere sahiptir. Ona kendini kabul ettirmeye çalışır. Zamanla birbirlerine alışırlar ve aralarında duygusal bir ilişki başlar.

Ä°lgili resim
Jwa Yoon-Yi ve Nam Chi-Won

Tabi ilişkilerini herkesten gizlemek zorunda kalırlar. Olaylar bu konu üzerinden gidiyor. Başından sonunda neler olacağına dair tahminleriniz varsa eğer, evet öyle olacak diyorum. Aklınıza ilk gelen son. Dediğim gibi çok büyük olaylar, çıkmazlar vesaire bulundurmuyor. Kafa yoracak bir dizi değil.

Jugglers Yorumları

Ä°lgili resim
Nam Chi-Won ve Hwang Bo-Yool

Komik sahneleri fazlaca var. En iyi özelliği de bu olabilir. Gerçekten bu ikiliye baya güldüm. Hwang Bo-Yool çok sevdim. Zaten sevilesi bir tip. Çok sevimli olduğundan mıdır nedir insan ister istemez seviyor. Hwang Bo-Yool da şirkette çalışan yöneticilerden bir tanesi. Ben en çok onu sevdim. Çocuksu bir tarafı var ve komik. En keyif alarak izlediğim sahneler onun ve asistanının sahneleriydi.

jugglers gif Hwang Bo-Yool ile ilgili görsel sonucu
Jwa Yoon-Yi ve Nam Chi-Won

Romantik sahneleri ile tatlı bir diziyi daha bitirdik. Aslında ben diziyi yayındayken izlemiştim. Ama bittikten sonra “hemen yazmalıyım” hissini vermedi bana. O yüzden biraz geç kalmış olabilirim. Dediğim gibi eğer bu tarz ofis konulu dizileri seviyorsanız, bu diziyi de seversiniz.

Dizi ile alakalı daha fazla söylenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Umarım yazımdan memnun kalmışsınızdır diyor yayınıma bir son veriyorum. Bir sonra ki dizide görüşmek üzere.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Jung-Hyun
Senarist: Jo Yong-Hae
Yayıncı: KBS2
daum: 7.7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Yorumlar

  1. Şifanur says:

    Yorumunu görünce hemen yazmak istedim 🙂 diziyi önce izlemiştim senin gibi aynı fikirlere sahibim. Boş zamanı olanlar için izlenebilir diyeceğimiz dizilerdendi. Bu aralar dizi yokluğu çekiyorum umarım bol bol önerilerde bulunursun. 🙂 Takipteyim! 🙂

  2. Sifanur says:

    Kesinlikle güzel dizileri çabuk tüketiyoruz 😀 yazılarını bekliyorum yeni postlarda görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir