Introvert Boss - Introvert Boss kore
Kore Dizileri

Introvert Boss

Introvert Boss yayındayken izlediğim bir diziydi. Neden yazmadığımı gerçekten bilmiyorum. Ofis dizileri genel anlamda çok eğlenceli diziler olmuyor. Yani en azından benim için Introvert Boss öyle oldu. Tabi sevdiklerim de oldu. Ama bu diziyle Radiant Office dizisinde nedense bir kıyaslama yaptım. Sanırım aynı dönemlerde yayınlandılar. O yüzden izlerken ister istemez biraz kıyaslama oldu. Ama bence bu dizi Radiant Office‘den daha güzeldi. Onu yazmışım fakat bu diziyi yazmamışım o da ayrı bir muamma. 🙂 Çok uzatmadan konusuna geçelim…

Introvert Boss Konusu

Introvert Boss gif ile ilgili görsel sonucu
Eun Hwan-Ki

Eun Hwan-Ki, sevimli patronumuz olur kendisi. Fazla utangaç olan bu patron bir halkla ilişkiler şirketinde CEO olarak çalışmaktadır. Fazlasıyla zeki ama bir o kadar da çekingen biridir. O yüzden şirkette kimse onu tanımamaktadır. Hatta bu durum biraz ürkütücü bulunmaktadır. Çalışanlarının karşısına çıkmadan, kendisini odasına kapatan biridir. Bu utangaçlığını üzerinden atmak için iş arkadaşlarıyla beraber çabalamaya başlar.

Introvert Boss gif ile ilgili görsel sonucu
Chae Ro-Woon

Chae Ro-Woon, neşeli bir çalışandır. Tiyatro ile ilgilenmektedir. Bir gün ablasının çalıştığı şirkette işe başlar. Fakat ablası o şirkette çalışırken intihar etmiştir. Bu yüzden ablasının neden böyle bir şey yaptığını bulmak ister ve şirkette çalışmaya başlar. Kendisini saklayan patronun kim olduğunu, nasıl biri olduğunu bulmaya çalışır. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra aralarında duygusal bir bağ kurulur. Birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar.

Introvert Boss gif ile ilgili görsel sonucu
Chae Ro-Woon ve Eun Hwan-Ki
İlgili resim

Yeon Woo-Jin sevdiğim bir oyuncu. O yüzden diziyi severek izledim. Hatta onun sayesinde bile diyebilirim. Çok sempatik bulduğum bir adam. Dans ettiği sahneler zaten mükemmeldi. Hele o utangaç halleri. Kapüşonun altında yatan büyük patron. 🙂 Benim sevmediğim tek şey Park Hye-Soo oldu. Keşke başka bir oyuncu olsaydı. Öyle isterdim. Neden bilmiyorum ama ben bu kadını pek sevemedim. Age of Youth dizisinde de pek sevmemiştim. Yani aslında çok itici bir tipi yok ama neden sevemiyorum. Onun yerine başka bir oyuncu olsaydı daha iyi bulabilirdim.

Introvert Boss gif ile ilgili görsel sonucu
Chae Ro-Woon ve Eun Hwan-Ki

Sonuca gelecek olursak genel anlamda dizi eğlenceliydi. Çok sürükleyen bir konusu olduğunu söyleyemeyeceğim. Ama izletiyor mu derseniz evet izletiyor. Ben yayındayken izledim o yüzden her hafta izlemiştim. İzlemeyi bırakmadım. Patronun o utangaçlığı bazı sahnelerde beni çıldırttı. Hadi konuş artık dediğim sahneler oldu. İzlerken hırslandım. 🙂 Oyuncu kadrosu olarak da iyi buldum. Diğer çalışanlar da çok tatlıydı. Sevdiğim oyuncular vardı. Tek sıkıntım Park Hye-Soo oldu. Ama tabi bu durum izlememe engel olmadı. Sevdiğim diziler arasına girdi. Umarım sizler de seversiniz diyor yazıma son veriyorum.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! <3

Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Song Hyun-Wook
Senarist: Joo Hwa-Mi
Yayıncı: tvN
daum: 4.1
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016 – 2017
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. Cook uzun bir izleme listem var Kore dizilerinden ama ilk defa bu kadar kötü bir çekim izledim kadın başrol oyuncusunun bıyıkları görünüyordu yakin cekimde ..! CEKIM BERBATTI YANİ ILGINC HIC YAKISMADI KORE dizilerine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir