High End Crush - high end crush izle
Kore Dizileri

High End Crush

High End Crush, güzel bir mini dizi. İzleyeli baya oldu ama yazmayı unutmuşum. Kısacık bölümleriyle tatlı romantik bir dizi. Ben Jung Il Woo olduğu için izledim. Cinderella and four knights dizisinde çok sevmiştim. Bölümleri de kısa olunca bir çırpıda izleyip bitirmiştim. Dizi hakkında ki görüşlerimi anlatmadan önce konusunda bahsedeceğim.

High End Crush Konusu

Choi Se Hoon eğlence sektörü üzerine bir şirkete sahiptir. İnsanları şarkıcı, oyuncu yapan şirketlerden biridir. Kore genelinde iyi bir imajı olan bir şirkettir. Choi Se Hoon hırslı, sinirli, sert bir patrondur. İnsanlarla pek iyi anlaşamaz. Bir gün ormanın içinde yaşayan, her şeyden uzak büyüyen Yoo Yi Ryung ile karşılaşırlar. Yoo Yi Ryung teknolojik şartlardan tamamen uzaktır. Doğal bir hayat sürmektedir. Choi Se Hoon onu ünlü yapmak ister ve şirketine katılması için onu ikna etmeye çalışır. Böylece bir şekilde yakınlaşmaya başlarlar. Karakterleri birbirinden tamamen farklı olan Choi Se Hoon ve Yoo Yi Ryung’ın nasıl birbirlerine aşık olduklarını izleyeceksiniz.

High End Crush ile ilgili görsel sonucu

Dizi bence kötü değildi ama çok da güzeldi diyemem. Mini bir dizi olduğu için izleniyor. Sıkılmadım izlerken. Jung Il Woo’nun oynadığı karakter komikti. Ben sevdim. Ama kız pek hoşuma gitmedi. Güzel değildi bence. Farklı bir kız olsaydı daha iyi olurdu. Kız biraz fazla soğuk geldi bana. Tabi izlenmesi şart bir dizi değil. Can sıkıntısında iyi gidiyor. Belki Jung Il Woo olmasaydı dizide izlemezdim bile. Komik, klişe bir diziydi.

Benden bu kadar. Dizi hakkında başka anlatabilecek bir şey bulamıyorum. 15 dakikalık kısa bölümleriyle ne olursa olsun güzel bir diziydi. Umarım severek izlersiniz. İyi seyirler! 🙂

Bölüm Sayısı: 20 (15 dk.)
Tür: Komedi,Romantik
Ülke: Güney Kore & Çin
Yayın yılı: 2015

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir