Hello Monster - Hello Monster oyuncuları
Kore Dizileri

Hello Monster

Güzel bir polisiye dizi daha… Hello Monster senaryosu gerçekten iyi. Baya iyi. İlk bölümde zaten her şeyi anlayabiliyorsunuz. Oyunculuklar çok iyi. Özellikle çocuk oyuncular çok iyi oynamışlar. İlerde kesinlikle iyi yerlere gelecekleri belli. Dizi karışık aslında ama her şeyi ilk bölümden neredeyse kavrıyorsunuz. Ben severek izledim ve çok çabuk bitti benim için. Sonu da başı kadar güzeldi. Senarist iyi bir iş çıkarmış. Polisiye sevmeyenlerin bile sevebileceği tarz da bence.

Hello Monster Konusu

Konusuna gelirsek, aslında çok detay vermek istemiyorum. Çünkü dizinin öyle bir konusu var ki anlattığım an sonunu da anlayabilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse, bir kadın ve erkeğin hayatını anlatıyor. Bu ikilinin arasında daha sonra beliren duygularla birbirlerine aşık oluyorlar. Bu ikilinin ortak özellikleri babalarının katillerinin aynı olması. Bu katil sayesinde bir birini tanıyan ikili, katili ararken suç davalarını, cinayetleri de çözerler. Kadın polis, erkek ise polis danışmanı olarak çalışır. Ekiple beraber cinayetleri çözerler ve katili ararlar.

Benim için bu dizi, polisiye izlediğim diziler arasında ilk beşe net girer. Senaryoya hayran kaldım izlerken. Değişik bir kurgusu vardı. Tahmin edilmez bir diziydi. Yani özellikle çocuk oyuncular dediğim gibi çok iyiydi. Bir çocuk bu kadar hissettirebilir duygu geçişini. Çok beğendim. Umarım sizde izlerken benim gibi keyif alarak izlersiniz.

İyi seyirler diliyorum!

Tür: Romantik, Aksiyon, Gizem
Yönetmen: No Sang-Hoon
Senarist: Kwon Ki-Young
Yapımcı: Choi Jin-Hee, Park Ji-Young, Jung Sung-Hyo, Hwang Ui-Kyung, Lee Na-Jung, Park Woo-Ram
Bölüm sayısı: 16
Yapım yılı: 2015
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir