Gri

Gri Adı Altında

Merhaba gri hayat.

Burada gittiğim yerler, çektiğim fotoğraflar, sevdiğim şarkılar, içimden gelenler olabilir. Kendimden bir şeyler katmak istiyorum bloga. O yüzden bu bölümü açtım.

Neden “gri” diyecek olursak eğer aslında bende bilmiyorum. Hayatımın bir evresinde birden dünyamın gri olduğunu fark ettim. İşin tuhaf yanı benim için iyi bir şeyler oldu. Yani gri bana iyi geldi. Çoğu insan gri rengini sevmez. Ama benim gök kuşağım oldu gri. Hayatta ne yapmak istediğimi, ileriye dönük planlarıma başlama sebebim oldu. Bu blogu açmak bile griyle beraber oldu.

Bence her insanın gri bir tarafı vardır. Onu keşfetmek bazılarına iyi bazılarına ise kötü gelebilir. Ben kilitli kalmış kapılarımı gri sayesinde açtım. Duygularımı, duvarlarımı yıktım. Yani diyeceğim o ki gri benim için sadece renk değil.

Her insanın kendini bulma dönemleri olur. Benim ne kadar geç olsa da güç olmadı diyorum. Sürekli dizi, film, kitap derken bir baktım ki herkese öneri yapıyorum. Bari sadece çevremde ki insanlara değilde herkese bu önerilerimi duyurabileyim. O yüzden burası benim için çok değerli. Aslında günlük yaptığım ve tabi ki zevk alarak yaptığım şeyleri sizinle paylaşıyorum. Hayallerime belki de bir kapıyı dizi günlüğüm sayesinde açıyorum. Öyle çok büyük hayallerim yok. Ama neden gerçek olmasın?

Yani “gri adı altında” CG’nin dünyası olacak. Belki acılarım, hayal kırıklıklarım, tecrübelerim, bildiklerim, yeni öğrendiklerim…

Şimdilik görüşürüz diyorum, dizilerle filmlerle, kitaplarla daha çok geleceğim ama arada da burada yazmak benim için ayrı bir keyif olacak. 🙂

CG-

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir