Fight For My Way - Fight For My Way kore
Kore Dizileri

Fight For My Way

Evet yeni son bulmuş bir romantik dizi daha. Bu yılın güzel Fight For My Way dizilerinden birini daha bitirdik. Yayındayken izledim. Beklemekten sıkılmadığım bir dizi oldu. Çerezlikti bence. Öyle ağır bir konusu da yoktu. Her şey açık ve netti. Son bölümlerde biraz karışıyor orada da anlamamak mümkün değil. Romantik komedi klasiklerinden de değil. Yani klasik bir dizi değil. Güzel, sakin bir diziydi sonuç olarak. Daha fazla uzatmadan konusuna geçeyim.

Fight For My Way Konusu

İlgili resim

Dört çocukluk arkadaşının hayatını izleyeceksiniz. İki kız iki erkek olan bu arkadaşların hepsi birbirinden farklı olup ayrı hayallerin peşinde koşmakla meşguldürler. İlk başka hayallerini bir kenara bırakıp hayatlarına devam etmeye çalışırlar. Fakat hayalleri bir şekilde tekrar tekrar karşılarına çıkar. Artık böylece hayallerinden vazgeçmeyip onlar için çaba göstermeye başlarlar.

Fight For My Way — kimwoobinseyebrows: gosh they're so cute, really...

Esas oğlanımız olan Park Seo Joon, liseden beri tekvando eğitimi almaktadır. Çok yeteneklidir fakat bazı olaylar yüzünden tekvandoyu kötü bir şekilde bırakmak zorunda kalır.

my favorite k-dramas with some girl power on We Heart It

Esas kızımız ise çocukluğundan beri spiker olma hayalleri kurmaktadır. Ama hayat ona spiker olmak yerine bir satış danışmanı olarak bir mağazada çalışmayı uygun görür. Mağazada bir şekilde önüne bir fırsat gelir ve tekrar spiker olmak için çaba göstermeye başlar. İşi bırakır ve spikerlik için uğraşır.

Uzak Dogu Güncesi: FIGHT FOR MY WAY

Diğer iki karakterimiz ise uzun yıllardır beraberdirler. Hayatlarını kurmak için uğraşırlar. Kızımız saf ama akıllı, oğlanımız ise çalışkan ve düşünceli. Onlarında ilişkileri ile alakalı olayları izleyeceksiniz.

Uzak Dogu Güncesi: FIGHT FOR MY WAY

Tabi görüldüğü üzere bu esas kız ve esas oğlanımız hep başka insanlarla beraber olmuşlardır. Yakın arkadaş oldukları için birbirlerine o gözle bakmamışlardır. Sonradan arada tabi ki bir kıvılcım olur ve aşık olurlar. Dizi hem yakın arkadaşlarının birbirlerine nasıl yakınlaştıklarını hem de bu dört gencin hayalleri için neleri göze aldığını izleyeceksiniz.

İlgili resim

Yani sonuç olarak gayet eğlenceli bir dizi. Umarım sizde benim gibi severek izlersiniz. Sıkılmadan izleyebileceğiniz bir dizi. Romantik komedi tutkunları için özellikle güzel bir dizi.

İyi seyirler diliyorum sevgili Okur! 🙂

Yapımı2017 – Güney Kore

Tür: Dram, Komedi, Romantik

YönetmenLee Na-Jung, Kim Dong-Whi

OyuncularPark Seo-Joon, Song Ha-Yoon, Kim Seong-Oh, Kim Ji-Won, Choi Woo-Sik

SenaryoLim Sang-Choon

YapımcıKbs2

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir