Fall in Love with Soon-Jung - Fall in Love with Soon-Jung kore
Kore Dizileri

Fall in Love with Soon-Jung

Fall in Love with Soon-Jung, izleyeli uzun zaman oldu. Fall in Love with Soon-Jung tatlı bir diziydi. Severek izlemiştim. Jung Kyung-Ho’nu izlediğim ilk diziydi. Zaten bu diziden sonra diğer oynadığı dizilere bakıp diğerlerini de izlemeye başladım. Yani dizi kötü değildi. Ama çok acayip olayları da yoktu. Öyle heyecanlı değildi. Ama dizi kendini izletiyor. Sıkılmıyorsunuz izlerken. Ben sadece kadın baş rolden pek fazla hoşlanmamıştım ama daha sonra dizi ilerledikçe alıştım.

Fall in Love with Soon-Jung Konusu

Fall in Love with Soon-Jung gif ile ilgili görsel sonucu
Kang Min-Ho

Kang Min-Ho, zengin bir iş adamıdır. Babasından kalan şirketin başına geçer. Fakat çok sert, aksi bir adamdır. İnsanları sevmez, kimseye karşı saygısı yoktur. Kendini beğenmiş bir adamdır. Kalbiyle alakalı bir hastalığı vardır. Kalp nakli olması gerekmektedir. Bir gün ona uygun bir kalp çıkar ve hemen nakil yapılır. Ameliyattan sonra kendinde büyük değişmeler olduğunu fark eder. Farklı huyları oluşmaya başlar. Daha nazik ve sevimli bir adama dönüşmeye başlar.

İlgili resim
Kim Soon-Jung

Kim Soon-Jung, Kang Min-Ho’nun başına geçtiği şirkette çalışmaktadır. Başkanın sekreterliğini yapmaktadır. İşinde çok iyidir. Katı bir duruşu vardır. Kang Min-Ho nişanlıdır. Nişanlısı bir polistir. Uzun süredir beraberdirler. Evlilik teklifini aldıktan kısa bir süre sonra nişanlısının başına bir kaza gelir ve vefat eder. Bunun üzerine yapayalnız kalan Kim Soon-Jung ne yapacağını bilemez. Çalışarak kafasını dağıtmaya çalışır. Daha sonra tahmin edeceğiniz üzere Kang Min-Ho ile yakınlaşırlar.

Fall in Love with Soon-Jung gif ile ilgili görsel sonucu

Dizimizin konusu bu şekilde ilerliyor. Kang Min-Ho’nun mimikleri, hareketleri o kadar tatlı ki izlerken istemsiz bir şekilde insan sırıtıyor. O sert tavırlarının değişimini izlerken çok eğleneceksiniz. Ağır bir konuya sahip değil. Ama içerisinde biraz dramda barındırıyor. İzlerken sıkılacağınız cinsten sıradan bir romantik komedi gibi değil. O yüzden gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.

Fall in Love with Soon-Jung gif ile ilgili görsel sonucu

Şu ağzında şeker olan sahneleri de çok komikti. Bir adama mimik kullanmak bu kadar yakışır. Ben seviyorum bu adamı. Çok fazla sevmeyen olacağını da zannetmiyorum. Benden bu kadar. Umarım sizlerde benim sevdiğim gibi severek izlersiniz diyor ve yazıma bir son veriyorum.

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Ji Yeong-Su
Senarist: Yoo Hee-Gyung
Yapımcı: Ra Ha-Na, Yeon Ju-Hyeong, Jo Gwang-Hwi
Yayıncı: JTBC
daum: 9.8
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Yorumlar

  1. […] çok seviyorum. Diğer oyuncularda bildiğim insanlardı. Ama o adama farklı bir ilgim oluştu. Fall in Love with Soon-Jung dizisinden biliyorum. Orada da sırf o adam için izlemiştim. Sonuç olarak diziyi izledim mi evet. […]

  2. […] çok seviyorum. Diğer oyuncularda bildiğim insanlardı. Ama o adama farklı bir ilgim oluştu. Fall in Love with Soon-Jung dizisinden biliyorum. Orada da sırf o adam için izlemiştim. Sonuç olarak diziyi izledim mi evet. […]

  3. […] çok seviyorum. Diğer oyuncularda bildiğim insanlardı. Ama o adama farklı bir ilgim oluştu. Fall in Love with Soon-Jung dizisinden biliyorum. Orada da sırf o adam için izlemiştim. Sonuç olarak diziyi izledim mi evet. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir