Entertainer - Entertainer oyuncuları
Kore Dizileri

Entertainer

Entertainer favorilerim arasında kesinlikle. Çünkü Ji Sung oynuyorsa bir dizide o dizinin bence kötü olma gibi bir ihtimali yok. Gerçekten bu zamana kadar bir çok dizi izledim ama bu adamın üstüne tanımam. Neyse benim ona olan aşkım aşikar. O yüzden ben dizi hakkında yorumumu yapayım. Diziden aşk beklentiniz fazla olmasın. Çünkü dizinin konusu aşk değil. İçinde tabi ki aşkta göreceksiniz ama daha çok arkadaşlığı konu alan bir dizi. Çok komik ve izlerken eminim çok eğleneceksiniz. Özellikle Ji Sung’un oynadığı karakterin hareketleri falan çok komik. Hem gülecek, hem hüzünleneceksiniz. Aile bağlarını, arkadaşlık bağlarını izleyeceksiniz.

Entertainer Konusu

Konusu olarak, başrol kahramanımız olan Shin Suk-Ho Kore’de ünlü bir eğlence şirketinin müdürü olarak çalışıyor. Ünlü bir grubunda aynı zaman da menajerliğini yapan Shin Suk-Ho bazı usulsüz işler yapar. Hapishaneye girmek zorunda kalır ve bu sırada şirkette çalışan yardımcısı ona tuzak kurarak şirketin başına geçer ve Shin Suk-Ho işsiz kalır. Şirketten atıldığını duyduğunda bütün hayatı tepe taklak olan Shin Suk-Ho bir gün bir dershane önünde dururken zil çalar. Dershanenin şarkısını duyar ve şarkıyı söyleyen kişinin sesinden etkilenip dershaneye girer ve genç çocuğu aramaya başlar. Kendisi için bir kurtuluş olacağına ve birini ünlü yaparak bu durumun içinden çıkabileceğine karar verir. Şarkıyı söyleyen genç çocuğu bulur ve ikna etmeye çalışır. Gencimizin ismi Jo Ha-Neul. Jo Ha-Neul bir trafik kazasında ailesini kaybetmiştir. Ablasıyla beraber yaşayan Jo Ha-Neul başına kötü olaylar geldiği için şarkı söylemekten vazgeçmiştir. Onu ikna etmek kolay olmaz. Jo Ha-Neul kendini çok başka durumlarda bulur ve ona yardımcı olacak tek kişi Shin Suk-Ho’dur. Shin Suk-Ho sayesinde bir çok şey başaracaklardır. Sonunda Shin Suk-Ho bir grup oluşturur ve yeni küçük bir eğlence şirketi açar. Bu genç çocukların ünlü olması için çalışır ve kendi hatalarını düzeltmeye koyulur.

Tabi diziyi izlerken anlayacağınız şey aslında sırlarla dolu bir dizi. Shin Suk-Ho’nun nasıl çabaladığını ve neler yaşadıklarını gördüğünüzde dizi eminim ki içinizi ısıtacak. Ben çok beğendim ve hala arada açıp bazı bölümlerini sıkılmadan izliyorum. Dizide çalan şarkıları da hala usanmadan dinliyorum. Bence sizde seveceksiniz.

Umarım severek izlersiniz. İyi seyirler dilerim…

Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Hong Song-Chang
Senarist: Yoo Young-A
Yapımcı: Lee Young-Suk
Bölüm sayısı: 18
Yapım yılı: 2016
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. […] en sevdiğim oyuncular arasında olduğu için aynı tadı vermişti. Bu dizi de onun gibiydi. Hala Entertainer dizisinde söyledikleri şarkıları da açar açar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir