Efsunlu Adamlar Kod Adı: 1.88

Efsunlu Adamlar Kod Adı: 1.88 ile ilgili görsel sonucu

Şahmelek Ve Senli’nin Yazarı Merve Akıncı’dan Serinin ilk kitabı Efsunlu adamlar kod adı 1.88

Yanımızdan geçip giden adamlar var… Bir de dönüp baktıklarımız, durup izlediklerimiz… Onlar Efsunlu Adamlar… Sırası geldikçe anlatılacaklar… Efsunlu Adamlar’ın ilki; Gökdeniz. Nam-ı diğer 1.88.

Gözlerinin mavisinden, tutkuyla bağlı olduğu Harley’inden ve görür görmez sizi rengârenk bir efsunun içine çekmesinden tanıyabilirsiniz O’nu. Tanırsınız! Güneş’i ise ona bakan güzel, yemyeşil, hüzünlü gözlerinden bilirsiniz… Diğer yarısını bulma ümidini çoktan kesmiş, yalnızca kendine güvenen eksik bir ruhtu o… Kendini rengârenk efsun kuşağının içinde bulana kadar… Güneş hazır değildi. Gafil avlanmıştı. Peki ya siz? Siz hazır mısınız? “Sakin… Çok sakin…”

Sanırım Merve Akıncı’nın en sevdiğim kitabı olabilir. Şans eseri denk gelip aldığım bir kitap oldu benim için. Okuyalı aslında baya oluyor. Ama benim kitap bitirme hızım biraz hızlı olduğu için sanki yıllar geçmiş gibi oluyorum. Bu kitabı da bir günde bitirmiştim. Uykunun haram olduğu bir gündü. Asla uyuyamadım. Aklım hep kitaptaydı. Bitirdim ve bitmesine de üzüldüm. Yine yaşadım okurken tabi ki.

Asıl kızımız Güneş, asıl erkeğimiz ise Gökdeniz… Yani bir gün erkek çocuğum olursa adını Gökdeniz koyabilirim. 🙂

Neyse konusundan çok az bahsedeceğim. Güneş zor zamanlar geçiren genç bir kızdır. Bir pastahanede çalışmaktadır. Ailesiyle arası iyi değildir ve onlarla beraber yaşamıyordur. Bir arkadaşı ile yaşıyordur. Bir gün pastahanenin önüne bir Harley yanaşır ve bir adam girer içeri. İşte o an her şey ağır çekim, bütün ışıklar adamın üzerinde olur. Güneş girdiği efsunun içinde bulur bir an da kendini.

Bu serinin bir kitabı daha var eğer okumak isterseniz. Ben onu daha okumadım ama okuduğum gibi direk yazacağım. Aşk romanlarından vazgeçemiyorum. Elimde olmadan sadece onları okuduğumun farkındayım. Bir kaç tane de farklı konularda kitap tanıtımı yapacağım. Ama aşk romanları her zaman çoğunlukta olur o kesin.

Sadede gelirsek aşk romanları sevdalılarının okuması için öneririm. Sevmeyen birinin çıkacağını sanmıyorum. Öyle çok entrikalı bir hikayesi yok. Gerçi içinde aşk olan her kitap kabulüm.

Umarım sizde severek okursunuz diyor, iyi okumalar diliyorum!

Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe

Yayınevi: Müptela Yayınlar

Yayın Yönetmeni : Can Kara
Yayın Koordinatörü : Tuğçe Nida Sevin
Editör : Esra Baş
Kapak Uygulama : Şükrü Karakoç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.