Come And Hug Me - Come And Hug Me konusu
Kore Dizileri

Come And Hug Me

Yine yarıda bırakıp sonradan bitirdiğim bir dizi ile sizlerleyim. Come And Hug Me dizisini yayındayken izlemeye başlamıştım. Ama beni o dönem biraz gerdi. Çünkü ilk bölümleri fazlasıyla geriyor insanı. Sonradan açılıyor sanki. Konusu da aslında gergin bir dram. O yüzden aslında çok normal bu şekilde hissetmek. Neyse sonuç olarak diziyi bitirdim ve iyi ki bitirmişim dedim. Hemen konusundan bahsedip detaylara geçelim.

Come And Hug Me Konusu

Chae Do-Jin, hayatı boyunca babası yüzünden acı çekmiş bir genç adamdır. Babası o ortaokula gittiği dönemde bazı olaylara dahil olur. Daha sonra bunları yavaş yavaş kavramaya başlayan Chae Do-Jin babasından şüphelenmeye başlar. Bir abisi ve bir de küçük kız kardeşi vardır. Kız kardeşi üvey annesinin kızıdır. Abisiyle pek iyi geçinemez ama üvey annesi ve kız kardeşi ile arası çok iyidir. Örnek bir öğrenci ve nazik biridir. Oturdukları kasabada ki büyük villaya bir aile taşınır ve o gün hayatları değişmeye başlar.

Ä°lgili resim
Han Jae-Yi

Han Jae-Yi, ünlü bir oyuncunun kızıdır. Çok sevimli ve sıcak bir aileye sahiptir. Annesi ve babası birbirlerini ve çocuklarını çok severler. Ortaokul döneminde Chae Do-Jin’in oturduğu kasabaya taşınırlar. Sevgi dolu bir kızdır. Güzel giden bir hayatı vardır. Daha sonra Chae Do-Jin ile tanışırlar. Aynı okuldadır. Yakınlaşırlar ve birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar.

come and hug me gif ile ilgili görsel sonucu
Han Jae-Yi ve Chae Do-Jin (küçüklükleri)

Daha sonra Chae Do-Jin babası ile ilgili gerçeği öğrenir. Babasının psikopat bir katil olduğunu öğrenir. Babası bir gece Han Jae-Yi’nin ailesiyle beraber oturdukları eve gider. Evde annesi, babası ve Han Jae-Yi vardır. Chae Do-Jin babası, annesini ve babasını öldürür. Daha sonra eve Chae Do-Jin gelir ve polisleri çağırır. Han Jae-Yi’ni korumak için elinden geleni yapar. Babasından onu korur. Daha sonra polisler Chae Do-Jin sayesinde babasını yakalarlar. Yıllarca Han Jae-Yi ile görüşmezler. Han Jae-Yi annesi gibi iyi bir oyuncu olur. Chae Do-Jin ise polis akademisine gider ve bir dedektif olur. Babasının ona yaşattığı şeyler yüzünden iyi bir polis olmak için çok çabalar ve babasının hatalarını kendi iyilikleri ile kapatmaya çalışır. Yıllar sonra bir şekilde iki gencin tekrar yolları kesişir. Ama ikisi de o zamanları asla unutamazlar.

Come And Hug Me Yorumları

come and hug me gif ile ilgili görsel sonucu

İzlerken ağlayacaksınız orası kesin. Dram gibi dram. Aksiyon, acı, aşk ne ararsanız var. Başlarda biraz paranoyak olabilirsiniz. Çünkü ilk bölümlerde o babasının sahnelerinde özellikle ben baya tırstım. Yani ister istemez insanı geriyor. Babasının tipi bile zaten yeterli. Ama çocuğun bu bakışları beni dizi boyunca bitirdi. Bu köpek yavrusu gibi bakışları gerçekten baya iyiydi. O kadar hissederek oynamış ki helal olsun. Diziyi sevdim. Baya sevdim. O yüzden diziyi bitirdiğim gibi yazmak istemedim. Sindirmek istedim. O yüzden bir kaç hafta oluyor dizi biteli. Biraz konuyu kopuk anlattıysam da bundan dolayı olabilir. Ama gerçekten toparlayamadım kafamda. İlk bölümler çocukluklarından başlıyor, izlerken kafanız karışmasın.

Ä°lgili resim

Benim sinirimi bozan şu kadını paylaşmazsam olmazdı. Gerçekten bu karakterden tiksindim. Tiksinerek izledim özellikle şu yüzünde ki sırıtma hali beni bitiriyordu. Yani bu kadını izlerken kısa sinir krizleri geçirebilirsiniz. Sakin olun çok uzun sürmeyecek.

Chae Do-Jin’in abisi beni bitirdi. Gerçekten o kadar üzüldüm ki onun için. En çok onun sahnelerinde ağlamış olabilirim. Yani kalbimi sızlattı resmen. O yüzden onu da paylaşmazsam olmazdı. Ayrıca ben bu adamı çok seviyorum. İnşallah başrol oynadığı bir dizi olur ve doya doya izlerim.

Çok uzattım biliyorum. Toparlayacak olursak ben diziyi baya sevdim. Senaryo çok iyiydi. Yani klasik romantik dizileri izleyeceğimize bu tarz diziler izlemek daha mantıklı. Olay örgüsü çok güzel ilerliyor. Sadece kötü olarak söyleyebileceğim bir şey var. O da daha olaylı bir son olabilirdi. Ne demek istediğimi izlerken anlayacaksınız. Daha fazla uzatmadan yazıma bir son veriyorum. Umarım yayını severek okumuşsunuzdur.

come and hug me gif ile ilgili görsel sonucu

İyi seyirler dilerim Sevgili Okur! 🙂

Tür: Dram, Romantik, Gizem
Yönetmen: Choi Joon-Bae
Senarist: Lee A-Ram
Yayıncı: MBC
daum: 5.6
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. […] hızlı akıyor. Heo Joon Ho çok tatlıydı. Güçlü bir dede rolü beni etkiledi. Daha önce Come and Hug Me dizisinde izlemiştim. Orada korkunç bir karakteri vardı. Ama konuşmuyorken bile korkunçtu. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir