Cinderella And Four Knights - Cinderella And Four Knights izle
Kore Dizileri

Cinderella And Four Knights

Bayıla bayıla izlediğim bir dizi daha. Cinderella And Four Knights dizisini gerçekten bir çırpıda bitirdim diyebilirim. Tam gençlik dizisi. Zengin erkeklerle yaşamaya başlayan bir kızın başına gelenleri izleyeceğiniz çok ama çok eğlenceli bir dizi. Kendinizi içinde bulacağınız ve hatta özenerek izleyeceğiniz çok güzel bir konuya sahip. Ben yayındayken izlemeye başlamıştım. Her hafta bölüm beklemek zordu oldu benim için. Kesinlikle eğlenceli bir dizi.

cinderella and four knights gif ile ilgili görsel sonucu

Cinderella And Four Knights Konusu

Eun Ha-Won küçük yaşta annesini kaybetmiş bir genç kızdır. Babası annesi öldükten sonra başka bir kadınla evlenmiştir. Kadının bir tane kız çocuğu vardır. Üvey annesi Eun Ha-Won’u sevmez. Babası işi nedeniyle evde pek değildir. Eun Ha-Won’a maddi açıdan üvey annesi destek çıkmaz. Kendi başına hem okuyup hem çalışmaktadır. Kendine bir sürü ek iş bulup üniversite için para biriktirmeye çalışır. Bir gün Kang Hyun-Min ile karşılaşır ve onunla bir anlaşma yaparlar. Eun Ha-Won’a, Kang Hyun-Min dedesinin düğününe gitmeyi teklif eder. Dedesi Kore’nin varlıklı isimlerinden biridir.
Dedeleri olan bu zengin adam bir evde bütün torunlarını toplar ve orada beraber yaşamalarını ister. Fakat bu torunlar birbirlerini sevmezler ve iyi anlaşamazlar. Düğünde dedeleri Eun Ha-Won’u fark eder ve ona bir teklif sunar. Okul masraflarını ödeyeceğini söyler. Ama istediği bir şey tabi ki vardır. Bu zengin genç çocukların oturdukları eve genç kızın taşınmasını ister. Bu sırada kızın başına ailesi tarafından kötü olaylar gelir ve teklifi kabul etmek durumunda kalır. Bu varlıklı dede kıza bazı görevler verir ve bunları yapmasını ister. Ama tek bir şartı vardır ”evde aşk yaşamak YASAKtır”. Kız torunların iyi anlaşmasını ve birbirlerine yakın olmalarını sağlamaya çalışır. Sonunda çok farklı bir sır kızı bekler.
Hem genç aşıkları izlerken mutlu olacak hem de şaşıracaksınız. Sıkılmadan izlenecek mükemmel bir dizi sizi bekliyor.
Umarım severek izlersiniz, iyi seyirler dilerim…
Yönetmen: Kwon Hyuk-chan

Senarist: Baek Myo (roman), Min Ji-Eun, Won Young-Sil

Bölüm sayısı: 16

Yapım yılı: 2016

Dil: Korece

Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. […] 11-Cinderella and Four Knights […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir