Boys Over Flowers - Boys Over Flowers konusu
Kore Dizileri

Boys Over Flowers

Evet eski yapım dizileri izlemem izlemem diyerek bu diziye başladım. Boys Over Flowers çok övülen bir dizi olduğu için başladım. Kore dizilerine eğer ilk defa başlayacaksanız bu diziden başlayın yazılarını okudum. Bana soracak olursanız ben sevmedim. Yani ilerleterek izlediğim bir dizi oldu. Zaten eski yapım olan dizileri izleyemiyorum. O yüzden bu dizi benim için zor bitti. Klasik zengin çocuklar ve fakir kız hikayesi. Her bölüm ayrılıp barışmalar. Çeşitli entrikalar. Yani bilemiyorum, sevmiş olana saygım sonsuz tabi ama ben sevemedim. Oyunculuklarda kötüydü. Ya da ben oyuncuların en son halleriyle kıyasladığım için öyle geldi. Tabi toy zamanlarında ki bir dizi. Yani anlayacağınız çok iyi bir izlenim bırakmadı bende. Ama izlemedim demem en azından diye bitirdim. Boys Over Flowers beni etkileyemedi.

Boys Over Flowers Konusu

Konusuna gelecek olursak ülkenin en iyi okulunda okuyan dört zengin çocuğun ve onların okuluna gelen burslu fakir kızın hayatı. Bu okul sadece ülkede ki zengin ve seçilmiş öğrencileri alıyor. Kızımız şans eseri bir olay sayesinde okula kayıt oluyor. Daha sonra bu dört ülkece popüler çocukla takılmaya başlıyor. Tabi dizide aşk üçgeni de var. Gençlik dizilerinde olmazsa olmaz gibi.

boys over flowers gifleri ile ilgili görsel sonucu

Kızın dizide bağırmalarına uyuz oldum. Çok sevimsiz geldi bana. Yani diziyi çok yermiş gibi oldum ama ne düşündüysem onu söylüyorum. Gerçekten etkilendiğim bir yanı yok dizinin. Zaten dizi eski olduğu için tarzları da hoş değil. Özellikle erkeklerin saçlarına çok takıldım. Alışma sürecim on bölüm sürdü. Son yıllarda çıkan dizilerle kıyaslanma illa ki yaptım. Ama tabi ki kıyaslamamak gerekiyor. En çok düşündüğüm şey de dizi için çok para harcamışlardır oldu. Çünkü ultra zenginler 😀

boys over flowers gifleri ile ilgili görsel sonucu

Dizinin sonunda çok büyük şeyler bekledim. Çünkü dediğim gibi dizinin puanları yüksek, öyle olunca beklentimde yükselmişti. Ama sonunda bu mudur yani oldum. Yani izlediğim için pişmanım diyemem. Hep karşıma çıkan bir dizi olduğu için izlemiş olmak iyi oldu. Bir de Playful Kiss var. Onuda şu an izliyorum. O bittiğinde de direk yazacağım. Ama Playful Kiss’i daha çok sevdim onu söyleyebilirim. Dizi hakkında söyleyeceklerim bu kadar. Diziyi çok sevenlerden özür dileyerek yazımı sonlandırıyorum.

İlgili resim

İyi seyirler! 🙂

Tür: Dram, Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Jeon Ki-Sang
Senarist: Yoon Ji-Ryeon
Bölüm Sayısı: 25
Yapım Yılı: 2009
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

  1. […] bir dizi haline geldi. Şöyle ki Kore versiyonunu izlediğim için beni pek çekmedi. Biliyorum Boys Over Flowers fazlasıyla tutulmuş bir dizi. Ama ben sevmemiştim. İzlememek olmaz denildiği için izledim. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir