Beautiful Mind - Beautiful Mind kore dizisi
Kore Dizileri

Beautiful Mind

beautiful mind kore ile ilgili görsel sonucu

Beautiful Mind güzel bir doktorlu dizi daha. Neden bilmiyorum ama ben Jang Hyuk’a bayılıyorum. Adamın her dizisini soluksuz izledim. Dizi kötü bile olsa onun dizide olması benim için yeterli bir sebep. Sebepsizce sevdiğim oyunculardan biri. Dizinin afişini gördüğüm an da izlemem gerektiğini fark ettim. Park So-Dam’ıda ilk Cinderella and four knights dizisinde izlemiştim. Orada da hoşuma gitmişti. Gençlik dizisinde ki halinden sonra burada farklı bir rolde görmek iyi geldi. Bu yüzden bu diziyi açık ve net sevmiştim.

Beautiful Mind Konusu

İlgili resim
Lee Young-O

Lee Young-O, başarılı bir beyin cerrahıdır. Fakat soğuk ve merhametsiz bir adamdır. Duygularını tamamen kapalıdır. Yeni bir hastanede işe başlar. Ünü bilinen bir doktordur. İşini çok iyi yapar. Biraz tehlikeli bir adamdır.  Frontal lob bozukluğu olduğundan duygusuzdur. Bu durumda onu yalnız olmaya mahkum etmiştir.

İlgili resim
Gye Jin-Sung ve Lee Young-O

Gye Jin-Sung, bir polis memurudur. Önceden bir hastalık geçirmiştir ve hastanede ki bir doktor onu kurtarmış. Dizinin konusu aslında ikisinin arasında geçen aşkı konu alıyor. Duygusuz ve merhametsiz bir adamın, bir anda aşık olup nasıl değiştiğini izleyeceksiniz. Lee Young-O ve Gye Jin-Sung arasında dönen olayları, hayatlarında ki problemleri izleyeceksiniz. Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Dizinin tadı kaçabilir.

beautiful mind korean gif ile ilgili görsel sonucu

Diziyi severek izledim. Siz de özellikle oyuncuları seviyorsanız illa ki seversiniz diye düşünüyorum. İzleyeli uzun zaman oldu ama hala aklımda geçen olaylar. Jang Hyuk’u doktor olarak görmekte güzeldi. Rol çok yakışmış. Öyle boğucu bir aşk hikayesi değil. Sıkmıyor izlerken. Benim için bu da artı bir puan. Söyleyeceğim daha fazla bir şey yok. Umarım sizlerde severek izlersiniz benim gibi.

İyi seyirler Sevgili Okur! 🙂

Tür: Dram, Romantik, Gizem
Yönetmen: Mo Wan-Il
Senarist: Kim Tae-Hee
Bölüm Sayısı: 7.6
Yapım Yılı: 2016
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir